|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 10:48:27   
ZARA

Naj Zari dam delat os.izkaznico al kar potni list...
Kako je s slikami,ce katera ve...aja pa kaj se mi bolj splaca!!???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 10:57:40   
Annny
Jaz bi izbrala OI.
Potne liste bodo namreč v cca. 2 letih spet zamenjali- usklajevanje z EU standardi;)...boš potem dala narediti še potni list, a ne. Razen, če nameravate na kakšno daljše potovanje. No, saj stari potni listi (ti, ki jih imamo zdaj) bodo itak veljali še naprej- dokler ne potečejo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 11:04:48   
Donja
Odvisno kam nameravate potovati. Mi imamo OI, je cenejša in tako kot je rekla predhodnica, potne liste bomo morali zamenjati.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 11:07:43   
Anonimen
samo z oi lahko gres le v sosednje drzave,ce nameravate kam it, ni ravno dobra ideja, drugace pa bi jaz tudi oi izbrala:bravo:

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 11:11:53   
ZARA
Kako je pa s slikami??
Kdaj jo moras pol zamenjat??
A je kar 2 leti lahko skoz ista...ni mi jasno...:zmeden2:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 11:17:42   
Anonimen
mislim da je v vseh dokumentih lahko slika od zacetka noter, do kdaj ti dokument velja potem pa sliko zamenjas.moj fant ma v vozniski sliko iz srednje sole, ko se je taki bejbi :)-

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 11:53:33   
Donja
nina_nana tudi jaz imam vozniško s sliko pri 18 in ko sem jo lani dala podaljšat, nisem rabila nove slike. Podaljšano pa imam do 80. leta. Si mislite, ko te policija pri 50. letih ali več ustavi in pokažeš vozniško, noter pa mladenka. :)-

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 12:00:35   
Anonimen
:)- :)- :)-
jaz ko vidim fantovo voznisko se morem nasmejat, ker si res niti malo ni podoben.:)-
kaj bo ko bo star npr. 50 let pa taka slika not:zmeden: :)- njemu vozniska velja do leta 20808)

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 12:21:51   
ZARA
donja, nina_nana...ma sta hecne...:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 12:34:58   
Donja
Ja, če pa je res.:)-

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 12:40:55   
Anonimen
jap that´s me:)-

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 13:02:07   
TARA in MAJ
mi imamo samo OI seveda je odvisno kam nameravaš
lp:rozica:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 13:30:12   
ZARA
ahhhhhh...samo do Avstrije,nic dlje...samo hotla sem vedet kaj se mi bolj splaca...
Torej.. OI-IT IS!!!

Hvala vsem...:rozica:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 15:29:13   
tinadvojčica
Kje pa slikaš svoje otročke??

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 16:05:48   
Anonimen
Pri fotografu oz. tam kjer imajo foto studie (povasod imajo za slikat, kjer zarvijajo fotke).
lp,:fis:

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   KAJ VE PREDLAGATE??
18.11.2004 21:25:38   
Gina
Pa OI je precej cenejsa.:)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   KAJ VE PREDLAGATE??
19.11.2004 14:21:59   
kimi
jaz bom svojemu potni list naredila kaj če bi naprimer šli kam kjer osebna nebi bila dovolj zako da 7.000 stane potni list 1000 sit stane slikice samo to je en d..k ker velja potni list le 2 leti mislim da z isto slikico

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   KAJ VE PREDLAGATE??
19.11.2004 14:22:57   
kimi
Ja osebna je cenejša saj je tudi za nas cenejša od potnega lista

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   KAJ VE PREDLAGATE??
21.11.2004 16:21:07   
india
Moj Mark ima OI, prav tako vsi ostali in ravno v zvezi s tem, da npr. Pia sedaj niti slučajno ne zgeda več tako kot je pred 3 leti,ko je dobila sliko, sem vprašala na policiji preden smo letos potovali na morje. Pa mi je policaj rekel, da tako je, osebna velja, slika je sicer stara, a da nobeden ne komplicira. Res je, da je osebna cenejša in velja 5 let, pa tudi če pogledaš tako, v vsakem primeru boš morala dokument menjat, slej ko prej, zato,..zakaj bi dajala več denarja za potni list, če ne greš kam daleč z malčico?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   KAJ VE PREDLAGATE??
21.11.2004 16:23:27   
india
ja,kar se fotografij tiče...morajo ustrezat predpisom, najbolje da greš v nek studio in tam poveš da rabiš slike za oi

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   KAJ VE PREDLAGATE??
22.11.2004 13:12:50   
KIRA
se strinjam za Anny. apak jaz bom počakala, da bo moja malo večja. saj do prvega leta tako nimam plana iti z njo v tujino... pa še takrat mogoče ne, ker ne vem kako bomo finančno.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   KAJ VE PREDLAGATE??
23.11.2004 20:05:29   
viv_
OI velja za vse države EU in ne komplicirajo tudi na letališčih ne. Mi smo leteli v London, kjer je znano, da Angleži znajo kaj positnarit, pa je bil vse OK.

Pa še osebna je bolj pripravna za nosit s seboj, vedno jo imaš lahko v denarnici.

Lp in zabavno slikanje!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?