|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Norenje otrok po restavracijah?
22.8.2007 11:03:40   
Anonimen
Ma mozno, da so bili tujci. Ne, mama se ni pretirano z njima ubadala. user posted image  Ker je tavecji potem se vedno tacal obut po sedezni in skakal z meci naokoli. Tamalega pa nisem vec videla, ker so bili vmes pladnji user posted image  

No ja, sicer so pa zadnjic po Jurmanu tam 10-12 tako norele mimo miz in kricale, da ni bilo za nikamor. Ne recem tamali, ampake tale dekleta pa menda ze vedo, kako se obnasa v restavraciji.

Zgleda imam jaz res sreco, da vedno naletim na take scene user posted image  Pa lih jaz, ko me to ful moti.

(odgovor članu tina104)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Norenje otrok po restavracijah?
22.8.2007 12:49:26   
Pajaca
Sej ko boš mela svoje mulce te to tolk ne bo motilo, boš tko za 20% bolj tolerantna in te bodo motili le najbolj krizni primeri.

Tisti ki pa mu otrok leta okol tko k te mamici si je pa mislil ma kako eni komplicirajo, naj mulc po mizi pleza pa leta okol, sam da jaz u miru pojem, kaj me brigajo drugi, če jih moti naj gredo pa drugam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Norenje otrok po restavracijah?
22.8.2007 13:05:22   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca

Sej ko boš mela svoje mulce te to tolk ne bo motilo, boš tko za 20% bolj tolerantna in te bodo motili le najbolj krizni primeri.




To je res. Ampak res samo za 20%. Jaz tega ne bi dovolila. Bi popokala mulce in bi šli. Tudi sama svojega, ko vidim, da samo še na neumnosti misli popokam in greva.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Norenje otrok po restavracijah?
22.8.2007 14:03:34   
kofetek2010
Mi smo vsako dnevno v restavracijah (pa ne v samopostrežnih) in se je tamala že navadila, da mora bit za mizo.

Najbolj sem srečna, če imajo kakšne barvice in pobarvanke, da lahko čečka. Drugače pa zlaga zobotrebce. user posted image  
Kjer imajo pa igrala pa je itak non-stop na njih in komaj najde čas, da se pride najest.

Včasih ji uspe v kakšnem otroškem stolčku vstat (imajo v glavnem ala trip-trap, ki so brez pasov) ali se zmuznit pod mizo... da bi pa po mizi skakala pa ne pustim (to bi z veseljem doma delala - je v trenutku na mizi).

Po navadi hodimo v "otrokom prijazne" restavracije, le 1x tedensko v kakšne bolj fensi šmensi (npr. Cubo, AS,...).



(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?