|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nagrada za otroka od občine?
20.11.2004 18:39:57   
Vittel
Pozdravljeni!
Malo sem pregledovala prispevke in sem našla tudi tega, da občina prispeva denarno nagrado za rojstvo otroka. Tega nisem vedela in tudi nisem verjela, dokler nisem prebrala vseh člankov in ugotovila, da je v nekaterih občinah res tako.:bravo:
Sedaj pa me zanima, če mogoče katera ve kako je s tem v občini Domžale in kaj je treba narediti, da tako pomoč dobiš? Katere papirje je treba izpolniti in komu jih oddati?
Pa še nekaj me zanima ali je res da ima očka dejansko samo 11 delovnih dni plačanega očetovskega dopusta in ne 15 delovnih dni?:((
Lep pozdrav in hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nagrada za otroka od občine?
20.11.2004 19:08:22   
kimi
zakaj ne pokličeš in vprašaš jaz sem sicer oddala v občino Mengeš in samo prošnjo ter prilogo fotokopijo otroškega rojstnega lista. O kakšni nagradi pa še kar ni duha ne sluha:zmeden:

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nagrada za otroka od občine?
20.11.2004 20:26:07   
NinaŠ
Oče ima plačanih 15 dni očetovskega dopusta, ki ga izkoristi v enem sklopu (vključno s sobotami in nedeljami - ne delovnih dni) - kar pa je po moji logiki ob normalnem delavniku (s prostimi vikendi) 11 delavnih dni. Če pa ga koristi razbito po dnevih (ne v enem kosu) pa mu pripada 11 dni. Tolk vem (oz. mislim da vem) okrog tega. Sem zakomplicirala. O občini Domžale pa žal nimam pojma. LP

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nagrada za otroka od občine?
20.11.2004 21:22:25   
mika
Po moji logiki, če ima oče plačanih 15 delovnih dni, pomeni to 15dni (brez vikenda - če to niso njegovi delovni dnevi) in ne mor bit 11 delovnih dni.

Mogoče se motim.

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nagrada za otroka od občine?
20.11.2004 21:28:36   
Ro-La
Plačanih je 11 delovnih dni, pravijo pa vsi da jih je 15, da se lepše sliši. Čeprav je minister enkrat rekel, da se lahko to razlaga drugače in če je na kakšnem CSD-ju gospa, ki si razlaga 15 delovnih dni in ne 11 jih lahko oče tudi dobi. Ampak ne verjamem da bi se kje kakšna našla.Takšni so pač naši dvoumni zakoni:zmeden2:

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nagrada za otroka od občine?
20.11.2004 21:36:45   
NinaŠ
Mislim, da 15 prostih dni pride v poštev le tistim, ki delajo več kot 5 dni na teden - ob normalnem delavniku je to 11 delovnih dni, tako pa lohk tud 15. Višina plačila se pa itak izračuna iz povprečja zadnjih 12 plač - tako kot za tvojo porodniško, le da je to za pol meseca. LP

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nagrada za otroka od občine?
20.11.2004 21:37:16   
mika
Pa ti je spet to naša super država. Kako lahko potem rečejo za tiste 4 dni da ti jh plačajo, če si pa itak doma.
A lahko zahtevaš 15 delovnih dni, če tako piše? Kako lahko napišejo zaradi lepšega 4 dni več.


:grrr::hudicek::grrr::hudicek::grrr::hudicek::grrr::hudicek::grrr:

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nagrada za otroka od občine?
20.11.2004 21:45:53   
NinaŠ
Halo - oče ima 15 dni očetovskega dopusta, kot imamo me 105 dni porodniškega dopusta in 260 dni dopusta za nego in varstvo otroka. Kam pa bi prišli, če bi še me začele komplicirat, da so to delovni dnevi?! Res pa je da oče lahko svoj očetovski dopust koristi tudi po dnevih (v ponedeljek, torek, sredo, potem 2 dni dela in koristi naprej drugi teden 2 dni, nato spet naslednji teden 1 dan in na koncu še 5 dni četrtega delovnega tedna), v tem primeru koriščenja pa nedvoumno piše 11 delovnih dni (vmes je pa itak sobote in nedelje frej). LP

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nagrada za otroka od občine?
21.11.2004 16:25:24   
kimi
mogoče štejejo 11 delovnih dni in 2vikenda pa je zato 15 samo tko razmišljam naglas

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nagrada za otroka od občine?
22.11.2004 13:11:38   
KIRA
tjdi jaz sem se jezila zaradi tega. dopust so mu pisali 15 dni, plačali pa samo 11!!

grrrr:grrr:

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nagrada za otroka od občine?
24.11.2004 21:53:14   
Mišica
Kaj pa tisti očetje, ki ne delajo "normalnega" delavnika in delajo tudi ob sobotah in nedeljah (zdravniki, gasilci, ....)?

lp

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nagrada za otroka od občine?
25.11.2004 11:08:23   
Boris-2
100% drži da je plačanih samo :( 11 dni očetovskega dopusta, ker sem ga sam koristil.

Lep pozdrav!
:sloncek:

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Nagrada za otroka od občine?
25.11.2004 16:01:25   
Anonimen
Ja, ker očetom pripada 15 zaporednih oziroma 11 delovnih dni dopusta. Plačajo pa seveda samo delovne. Tisti, ki delajo tudi sobote in nedelje pa žal izvisijo...

(odgovor članu Vittel)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Nagrada za otroka od občine?
4.1.2005 8:42:28   
Vidov ati
Tile posti so pa malo pomešani na enio strani nagrada od občine, na drugi pa očetovski dopust. :)-

No, saj je vseeno. Mene zanima, če občina Vič Rudnik v Lj prispeva kakšno nagrado za našega malega in kam se kaj pošlje, v primeru, da res dajo denarce.

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?