|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   backer
10.9.2007 10:41:12   
Anonimen
nekje je že bla enkrat tema od kataloga backer. pa je ne najdem.

me pa neki zanima. a je kera kupvala od njih kako grmovje, ne čebulnic. se prav rastlin k so že v svoji obliki. in kako ste ble zadovoljne?

a so cenovno ugodni, js že par let nisem hodila nič po vrtnarijah pa sem mal zgubila filing kok kej košta.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: backer
10.9.2007 10:45:15   
Gordana-3
lara, za cene sicer ne vem, ampak moja tašča je lani naročila cel kup nekega grmovja. od 12 grmičkov so ji uspeli le trije, naročila je tud tisti rdečelistni javor, ki pa je tako majhen, da bog pomagaj - par let bo trajalo, da bo dosegel vsaj 1 m, evkaliptus pa se ji je tud posušil. tako da jaz v tem bakkerju občudujem le slikce.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: backer
10.9.2007 11:27:17   
ona
Moja mama je tudi nekaj kupovala in bila jezna kouser posted image ,ker ni skoraj nič uspelo,tako,da raje pejdi v vrtnarijo pogledatuser posted image

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: backer
10.9.2007 11:49:48   
gumbek
lara kaj portrebuješ mogoče ti lahko pomagam pošli mi na zs dosegliva bom bol zvečer čaw baw



_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: backer
10.9.2007 14:52:22   
Nasy
naša mama je lani naročila evkaliptus, poslali so čist posušenga, sem poslala reklamacijo, dobili smo novega, ki prav lepo uspeva

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: backer
14.9.2007 22:11:33   
Gina
Moj oče je kupil slivo, pa super dela. Pa hibiskuse, pa je tudi zadovoljen, sem jih videla po treh letih od nakupa in vsi lepo cvetijo. Sem pa slišala, da marsikje kritizirajo bakker.

Moram ti pa povedat, da sem jaz letos kupovala po različnih centrih semena in čebulice. Pa ti moram povedati, da od valentina več kot pol semena sploh ni prišlo ven. mačehe sem posejala iz treh vrečk in ven je prišla ena sama rastlina. posejala sem jih na tri različno kvalitetne zemlje, pa je vse skupaj en burek. Tudi spomladi je bilo enako. Pa tudi od kake druge firme mi kaj ni ven prišlo, zgodilo se mi je tudi, da sem kupila eno sorto kumar, notri so bile pa druge.
Od 7. dalij, so mi ven prišle 3, od teh treh ena lepo cveti, ena ima sem in tja kak cvet, ena bo pa zgleda prvi cvet naredila zdaj, septembra - se pravi gomolji za v smeti.
Od 20. gladiol, sem pridelala menda 5 njih, pa še 5 brez cvetov, 10 mi jih ni vzklilo.
Po moje je seme in čebulice in gomolji, vse skupaj neke druge kvalitete, kot je bilo včasih. po moje pač vse ponucajo, pa tudi pridelujejo zelo serijsko, po bog ve kako napačnih postopkih, hranijo tudi ne veš kje in pod kakšnimi pogoji....ma kaj pa vem, zato bom probala v glavnem svoje seme vzgojiti in gomolje. Hočem ti povedat, da kjerkoli boš kupila, je bolj odvisno od sreče, kot od firme. Vse se prideluje na moderen način - nezanesljivo. Bekker ali bauhaus, špar ali obi, vse ti je to isto.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: backer
15.9.2007 21:47:35   
k1
ej gina, jaz mam podobne izkušnje. z bakkerjem sem ful zadovoljna, sem tudi jaz letos probala kupit "cenejša" semena, pa je en drek ven prišlo. se že veselim pomladi in celega kupa narcis, hijacint in tulipanov, ki jih imam od bakkerja.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: backer
17.9.2007 10:24:18   
pikica36
jaz sem ravno v petek prejela japonski javor od bakerja

no comment- živa katastrofa! za tako ceno v merkurju dobiš lep japonski javor, tukaj pa .... saj ne vem čemu je podobno.user posted image
sem mislila naročit še čebulice krokosov in tulipanov pa jih zdaj ne bom

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: backer
29.9.2007 12:46:52   
Peteršilj
user posted image user posted image Jaz imam z baker-jem zelo slabe izkušnje. So mi poslali sadike, ki so ble res kakovostne, ko pa sem to posadila ,so mi zrasle pa neke rože, ki rastejo in cvetijo poleti na travniku. Sem jih poklicala in vprašala., kaj se grejo, pa so mi rekli, da je prišlo do pomote- Oni so res ena velika pomota. Poslala sem sadike nazaj na njihove stroške, denar so mi vrnili od sadik, razen od poštnine ne. Ko mi pošljejo katalog, ga nepregledanega vržem v smeti. Je dovolj vrtnarij, da si lahko v živo rožo ogledam. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?