|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Torta za 9letnike?
10.10.2007 8:31:53   
jade1
Vprašanje za tiste, ki imate 9 letne sinove. Narediti moram torto za 9 letnika pa nimam ideje kaj je sedaj najbolj "in". Če mi lahko pomagate bom zelo hvaležna. Sploh se ne znajdem ob raznih ninja želvah, spidermanih, batmanih, transformerjih... Če jih lahko prosim povprašate kaj je sedaj popularni, ker glih kakšno torto z rožicam mu ne morem naredit user posted image . Jaz pa imam še tako majhne otroke, da smo še pri pujsi pepi in podobno.

< Sporočilo je popravil Nalin RR -- 10.10.2007 10:57:50 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj zanima 9 letnike?
10.10.2007 8:35:38   
Tiamo
nimam devetletnika, ampak verjetno še vedno kaki spider mani in podobno...

falit pa nimaš kej, če mu jo nareš v obliki gsm telefona ali kaj podobnega...

ideje najdeš lahko tukaj

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj zanima 9 letnike?
10.10.2007 8:49:22   
aluš
Naš je za 10 Rd imel Ninja želvo. Sem mislila, da je že mal preživet pa mal prevelik, pa mu je bila čist všeč.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj zanima 9 letnike?
10.10.2007 10:09:10   
jade1
Hvala obema.user posted image

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj zanima 9 letnike?
10.10.2007 10:10:17   
al1*
Hčerin sošolec (8 let) je imel nogometno igrišče.

_____________________________

lp


(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj zanima 9 letnike?
10.10.2007 10:11:21   
Anonimen
Ja, GSM je pa super ideja, pa na displej lahko vapišeš: Vse najboljše ....

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj zanima 9 letnike?
10.10.2007 11:29:59   
Colt
Jaz sem si za 9i rojstni dan želel torto v obliki helikopterja....fotr pa mi je namesto nje kupil nove otroške grablje in vile user posted image user posted image user posted image pa marš delat....zdej pa smo kjer smo user posted image user posted image user posted image

G

ps. Malce ''prosto'' sem priredil, ni blo čist tko. Je pa smešno user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj zanima 9 letnike?
10.10.2007 11:58:33   
jade1
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?