|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Višavci in vonj
27.10.2007 18:39:40   
* Mateja *
Čau!

Zanima me, če imajo tudi vaši višavčki mal vonja. ker naš kar mal smrdi, ne glede na to da ga kopamo, da je v hiši in se ne valja po kaki svinjariji, je pasjo hrano, sicer pa z briketi ni najbolj prjatu.  Ima pa vonj od začetka ko smo ga dobili, sam ga ni vedno enako vonjat.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Višavci in vonj
27.10.2007 19:44:14   
Taula
Vsak pes ima vonj, tudi če ga kopaš redno. Briketi pa še dodatno poskrbijo da je ''poseben'' vonj iz gobčka.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Višavci in vonj
27.10.2007 21:56:39   
Anonimen
Moja črmla pa večinoma nima vonja, edino ko je en mesec ne skopam in ko se kje valja. Res. In meni je to tko fajn .. ker ko npr. bozas kakega kokrspanjela al pa basseta, ti roke ful smrdijo, moj smrdek prdek pa nic ne smrdi user posted image

O zadahu iz gobca pa ne bi user posted image  Za vola ubit. Bljak.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Višavci in vonj
27.10.2007 22:33:55   
* Mateja *
No mojmu pa iz gobca nič ne smrdi, sam mu dlaka in koža smrdijo. In res, ko ga dolgo časa božaš in svalkaš po rokah, ti pol res roke smrdijo. Sam kaj si čmo. Mi je pa pasja frizeka rekla, da višavci res imajo vonj, sam da bog ne daj yorkija met, da tisti šele smrdijo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Višavci in vonj
28.10.2007 7:04:10   
nuala
Pomoje je odvisno tudi od tega, kako razvit imaš ti čut za vonj oz. kaj je zate smrad.
Meni moja psica ne smrdi ( ok, seveda ima vonj, po psu pač ), moj starejši sin pa noče ležat zraven nje, ker ji "smrdijo noge."

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Višavci in vonj
28.10.2007 10:42:50   
* Mateja *
Ja glede tega sem občutljiva, priznam, sam mi je hecno to, ker ne smrdi vedno enako. Včeraj sem ga okopala, dns ni vonja, jutri bo vonjal 100 na uro. Naslednji dan še vedno, pol bo postopoma manj vonja, sam kaj ko bo čez 14 dni tok umazan, da ga bo treba spet okopat!

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Višavci in vonj
28.10.2007 12:02:35   
Anonimen
Moja Luna ne disi/smrdi niti po psu, kadar je skopana pa do takrat, ko se nikjer ne povalja. Ne vem, meni prej disi njena dlaka, kot pa smrdi .. sploh pri usesih ima fajn mehko user posted image  

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Višavci in vonj
28.10.2007 12:15:07   
natasaom
kaj pa či ti psa malo prevečkrat kopaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Višavci in vonj
28.10.2007 23:13:37   
* Mateja *
Morda ga res, ampak če se mi po konjskih figah povalja, kaj mu čem, pa po vrtu koplje. To je tko kot z otrokom, sej ga gledam, da ne dela neumnosti, sam jih vseeno.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Višavci in vonj
31.10.2007 2:25:38   
Jožica Č.
haj mateja mi imamo mešančka višavca in yorkija psičko pa čist nič ne smrdi. če jo pa peljemo ven po dežju pa malo smrdi .mi ga kopamo z naravno sleženčevo peno .ti povem da diši ko rožica pa ima lepo mehko in svetlečo dlakco .tako da to kaj ti je frizerka rekla ne drži. naš yorki NE SMRDI

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Višavci in vonj
31.10.2007 5:09:29   
Anonimen
en teden je mimo od kar smo skopali našega višavca, pa ne smrdi. Mi še vedno tako diši, da bi ga kar pojedlauser posted image . Sem tak frik kot ribicaRR, ko celga psa prelubčkauser posted image . SMrdi pa če hodi po visoki mokri travi, če se valja po rosi, če gre dež (v tem primeru samo dokler se ne posuši in če dalj časa ni skopan). Tam nekje 3 teden po kopanju, pa mu že počasi začne dlaka smrdet in nam roke. Smo pa enkrat kupili kar nek cenen šampon, ker niso imeli tistega ko stalno kupujemo in mu je dlaka začela smrdet že po 3-4 dneh.

Je pa res, da mi našemu po vsakem sprehodu, po vsakem lulanju na vrtu, obrišemo lulčka, dlako okrog lulčka in tačke, če pa je rosa, dež, sneg, mu po vsakem sprehodu ali kopanju lukenj na vrtu, splaknemo tačke z vodo, brez šampona.

Ni zadost, da gledaš kake neumnosti dela, sproti ga uči in mu govori fuj. tako se bo s časoma izogibal kakcem in se ne bo valjal v njih. Tudi na vrtu ko koplje rečeš strogo ne ali fuj. Saj bo še vedno poskušal in bo še vedno kopal, ko ga ne boste gledaliuser posted image , ker je terier, vendar trdno voljo vseeno pokaži.

(odgovor članu Jožica Č.)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Višavci in vonj
1.11.2007 13:13:36   
Anonimen
Ja, ja, srmdka, smrdka. Pa bolj ga kopaš, bolj bo smrdkal. Ker mu potem lojnice ali kaj že pač bolj delajo, da naredijo tisto zaščitno plast, ki mora biti. Tako nekako, laično povedano.
Je pa res, da bolj smrdi, če je bil kdaj moker, če ga npr. samo splakneš z vodo in nič ne šamponiraš. Ampak to tako je in mora bit. Meni ne smrdi, ampak diši. Po kužkih. Mise hecamo, da mmmmmmm kako Miša lepo diši. Po kužkih.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Višavci in vonj
2.11.2007 22:51:30   
* Mateja *
Sej mene ne moti, sam je stašno moteče za mojo mamico, ki ni preveč velika ljubiteljica psov.
Kaj je odvisno to tudi od prehrane?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Višavci in vonj
19.11.2007 21:38:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *
Kaj je odvisno to tudi od prehrane?


Ja, je, Če je brikete, manj smrdi.

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?