|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pogrešam trebušček!!
6.11.2007 16:59:24   
Anonimen
Jaz tudi pogrešam ta bušček, brcanje otročka v bušiju.. Tudi jaz sem ponosno kazala svoj trebuh, ki se iz dneva v dan večal.. user posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pogrešam trebušček!!
7.11.2007 15:40:36   
prolet
jst pa pogrešam to kako so vse majčke hudo izgledale čez trebušček, zdej pa kr neki visi, bljek in pa seveda brcanje, božanje, pogovarjanje s trebuščkom... no ja dej pač to počnem z Lano, pa brca me tud tako kot prejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pogrešam trebušček!!
7.11.2007 15:42:29   
Anonimen
Pa se malo poredite, pa bo.

(odgovor članu prolet)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pogrešam trebušček!!
7.11.2007 20:08:05   
viv_
Jaz ga tudi pogrešam... Kadar sta tamalidve sitni in tečnarita (vsaka posebi ali pa obe skupi) si mislim, kolk je bilo luštno, k sta bili zapakirani v trebuhu user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pogrešam trebušček!!
21.11.2007 19:00:51   
emina83
oh, jst sem se tud na tele našeuser posted image vrgla!
vsem ki bušija pogrešate se veselo pridužim!!! tamala je 6,5 mesecev stara, jst pa že spet premišljujem o novem user posted image in bušiju.
pa še niti nisem vseh kg dol spravlauser posted image . bomo vidli, mogoče bo pa dedek mraz kej prinesu...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?