|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hrapava koža
4.11.2007 12:46:44   
AlTa
Hojla mamice!
Upam da boste razumele, kaj vam hočem povedat.
Situacija pa je taka:
Zjutraj, ko sem previjala svojga user posted image  sem opazla da ima po telesu kot
nekakšno belo-hrapavo kožo. (nap. luskavco). Nato pa sem z vodo in gazo
prebrisala celo telo je pa bilo videti kot nekakšen osip. Sej nima po celem telesu ampak mal po hrbtu, prsih in po ramah.
Vsak dan ga prebrišem ter namažem z Niveo in kopam ga 3-4 na teden.
Ga ne dojim mu pa dajem Novolac.
Je to mogoče alergija?
Hvala!
Lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hrapava koža
4.11.2007 13:17:37   
poliloni
Možno. Na kravje mleko.
Pri nas je imel tamal hrapave fleke in potem se je izkazalo, da gre za alergijo na KM.

Lahko pa, da ga draži mehčalec, paršek, kakšna kremica, vlažilni robčki,....


_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu AlTa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hrapava koža
4.11.2007 13:33:48   
Natali07
To kar si opisla je imel tudi naš malček in dokazali so mu alergijo na kravje mleko in jajca. Zdravnica pa je rekla, da je suha koža - atopski dermatitis.

Pa otroka probaj kopati in umivati brez mila,..... Jaz še danes pri njegovem 10 mesecu ne uporabljam mil. ga kopam v hrastovem lubju ali kopeli za alergike. Probaj pa boš videla, če se koža izboljša.



(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hrapava koža
4.11.2007 20:58:21   
Aja1
Nam je dermatolog rekel, da je hrastovo lubje strup za suho kožo, ker jo še dodatno izsuši.
Mi jo kopamo v kopeli Linola fett.

_____________________________




(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hrapava koža
5.11.2007 6:15:06   
AlTa
Me pa zanima po kolkem času se pokaže alergija na KM pa čeprav sva na
adaptiranem mleku skoraj 1 mesec?
Nekje sem brala da bi se mogla alergija pokazat nekje do 72 ur če je res alergičen.
Sam jest sumim tud na mehčalec.
Lp!
Pa hvala za odgovore!!!!

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hrapava koža
5.11.2007 7:21:16   
Natali07
Tukaj ni pravila. Lahko se alergija pojavi šele po enem letu ali kasneje, pa poprej otrok uživa KM ali adaptirano mleko ali pa ga mama doji in uživa KM.

Če otrok že ima alergijo potem se ti pokaže zelo hitro po zaužiti hrani, mislim pa da najkasneje v treh dneh. Vsaj pri nas je bilo tako.

(odgovor članu AlTa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hrapava koža
5.11.2007 8:00:06   
AlTa
Hvala Natali07!!!!!!!!

(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?