Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Dobrota je sirota; res sem slabe volje! 16.12.2004 10:07:48
|
|
|
|
Metuljčica04
|
Prodajamo otroški voziček,dali smo oglas,na željo nekega kupca smo voziček obdržali do dne, ko bi ga naj kupil (si ga je rezerviral),ostale kupce,ki bi voziček kupili takoj pa smo ZAVRNILI.Sem si mislila glej,če si ga res tako želi pa bomo počakali teh nekaj dni,par dni gor ali dol ni sile.Danes pa dobim sms,da si je premislil(kupec) in vozička ne bo imel,kaj pa zdaj:grrr::grrr::grrr::grrr:Bolj si dober slabše je,me je pa izučilo za drugič. Lep pozdrav!:rozica:
|
|
|
|
Dobrota je sirota; res sem slabe volje! 16.12.2004 10:09:53
|
|
|
|
KIRA
|
jaz bi ga poklicala in mu to povedala, da ti je škodo naredil. rezervacija je pač rezervacija. kako so lahko ljudje taki. če je neodločen, naj ne rezervira...grrr, jaz bi bla huda pa bi mu nekaj zabrusila.
|
|
|
|
Dobrota je sirota; res sem slabe volje! 16.12.2004 10:11:49
|
|
|
|
malika
|
Pokliči tiste kupce, ki si jih zavrnila-če še imaš telefonsko št. Mogoče pa bo kdo vesel. Drugače pa žal res, izkušnja za drugič. Lp:)
|
|
|
 | Stran: [1] |
deklicaSianaKatero ime vam je najbolj všečEmy (
29%)

Maja (
64%)

Silvija (
7%)
Število vseh glasov: 42Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!