|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ležišče
1.1.2008 16:40:47   
karmyka
Pozdravljene
Še enkrat jaz, vprašala bi vas kje vaši nedonošenčki spijo čez dan  še posebno tisti
ki so stari 1mesec še posebno sedaj ko spijo in jejo na tri ure ali spijo skoz v isti postelji podnevi in ponoči ali jih čez dan daste ležati  kam drugam.(lupinica,ležalik,drugo....).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ležišče
1.1.2008 17:15:43   
Noseckica
Moja spi in je vedno spala v svoji posteljici..... user posted image

V lupinici mi zaspi samo v avtu, ko jo "ruka", doma nikoli.
V ležalniku pa mi je do zdaj samo 1x zaspala, pa še to med hranjenjem. user posted image

(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ležišče
1.1.2008 17:39:30   
anajmad
Mi smo zelo veliko prakticiral lupinico. Je bila pa zelo mičkena,ko smo prišli domov(dobrih 1800g). V njej se je najbolj varno počutila in tudi fizioterapevtka mi je rekla v porodnišnici in doma,da je najbolje v lupinici,če se notri fajn počuti.So mi jo pa posebej založili z zvitki,da ni bila preveč zvita in tudi poseben nastavek sem kupila za glavo,da ji je bilo najbolj udobno. Kasneje,ko je bila pa večja,pa je zelo rada zaninala v ležalniku.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ležišče
1.1.2008 18:33:07   
* Mateja *
Naš je spal v svoji posteljici, na naši posli, v lupinici pa še posebno rad, ker mu da eno varnost, zavetje, ker je povsod okol njega. Pol ko je bil mal večji, je spal tudi v vozičku, na kavču. Nisem gledala da je spal vedno na istem mestu. Kjer je bilo, da ni bilo tok dolgočasno.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?