|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri predvajalnik
28.1.2008 11:17:52   
alenkica
Kupujem  prvi dvd predvajalnik in me zanima katero firmo mi priporočate, seveda da ni preveč drag. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri predvajalnik
28.1.2008 12:12:02   
gaya24
PHILIPS

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri predvajalnik
28.1.2008 14:36:08   
Nixxon
Philips je dobra izbira.

Predvsem glej da ima firma na voljo update software-a, da ne bo čez 2 leti za v smeti, ker ne prikazuje filmov, kateri so v novih kodekih skompresirani in podobno. Osebno bi vzel od Philipsa, pa da ima USB priključek, obvezno. No, vsaj meni, da mi ni treba vse pečt na CDje.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri predvajalnik
29.1.2008 8:10:11   
mojsoncek
KISS... Mi imamo taksnega (ce se ne motim):

http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/izd_2257_604641_Kiss_DVD_predvajalnik_DP_600

Ima vse, razen diska, ki pa ga niti ne potrebujes, ker ga lahko priklopis na mrezo.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri predvajalnik
29.1.2008 11:04:35   
Nixxon
Jasno da nima diska, zato se pa imenuje predvajalnik in ne snemalnik.

Aja, če ima podoro za HD, potem toliko bolje. Mislim da je razlika v ceni kakih 10-20€.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri predvajalnik
29.1.2008 13:33:27   
mojsoncek
joj smo pikolovski user posted image ... no, kakorkoli ze...

V bistvu niti ne vem za kaj bi se HD nucalo, razen v primeru, ce zelis kaj posneti s TV, ce ze ne mores gledat. Na zacetku se mi je zdelo to ful fajn, zdej pa ne vidim vec nekih hudih prednosti. Se mi zdi priklop na mrezo boljsi benefit, kot pa HD. Saj itak vse snamemo z neta na masino in v tem primeru ne rabis ne cd-jev/dvd-jev, niti ne usb prikljucka. Kot sem ze rekla... kakorkoli ze... vsak ima tisto kar mu najbolje sluzi user posted image .

p.s. sem se pa zmotila, ker nimamo modela dp 600 ampak 1500

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri predvajalnik
29.1.2008 15:49:36   
alenkica
Kupila sem Philipsov DVD. Tudi meni je bila ta firma všeč, že prej, ker imam tudi philips tv. PA še poceni je bil in sem prav vesela. user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri predvajalnik
30.1.2008 8:03:00   
luka jan
Mi imamo pa DVD od firme Sony, potem smo kupili pa hišni kino od Panasonica in smo z obema zelo zadovoljni.
Sam me je mal strah da se bo obema enkrat strgalo od Telebajskov in Nodija.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri predvajalnik
30.1.2008 15:15:05   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

joj smo pikolovski user posted image ... no, kakorkoli ze...

V bistvu niti ne vem za kaj bi se HD nucalo, razen v primeru, ce zelis kaj posneti s TV, ce ze ne mores gledat. Na zacetku se mi je zdelo to ful fajn, zdej pa ne vidim vec nekih hudih prednosti. Se mi zdi priklop na mrezo boljsi benefit, kot pa HD. Saj itak vse snamemo z neta na masino in v tem primeru ne rabis ne cd-jev/dvd-jev, niti ne usb prikljucka. Kot sem ze rekla... kakorkoli ze... vsak ima tisto kar mu najbolje sluzi user posted image .

p.s. sem se pa zmotila, ker nimamo modela dp 600 ampak 1500


HD sem mislil kot podporo za High Definition, ne snemalnika z vgrajenim trdim diskom.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri predvajalnik
31.1.2008 11:32:43   
mojsoncek
HD sem mislil kot podporo za High Definition, ne snemalnika z vgrajenim trdim diskom.


No super, pa sva razcistila user posted image


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Barvanje las


Si barvate lase?

da (79%)

ne (21%)


Število vseh glasov: 326

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!