|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brezkasetni koš za plenice
30.1.2008 7:57:00   
ninula
Ojla, mene pa zanima če ima katera izkušnje z tem košem in kako se obnese. Zgleda kar vredu, pa še pršparaš na kasetah ka lahko daš kar navadne vrečkeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brezkasetni koš za plenice
30.1.2008 8:04:17   
Anonimen
nevem, meni so tej koški malo mimo. Jaz sem imela (imam) za malega rolo vrečk (takih kot dobiš npr. v šparu)  notri sem zamotala plenico in ven z njo. Nekako mi ni da bi se vse to pajcalo v otroški sobi.

(odgovor članu ninula)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brezkasetni koš za plenice
30.1.2008 8:51:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

nevem, meni so tej koški malo mimo. Jaz sem imela (imam) za malega rolo vrečk (takih kot dobiš npr. v šparu)  notri sem zamotala plenico in ven z njo. Nekako mi ni da bi se vse to pajcalo v otroški sobi.


Nekaj časa sem tudi jaz tako delala. Imam pa sedaj kartonsko škatlo (ki jo itak vsakič, ko gremo v trgovino kakšno prinesemo v njej "fasngo") na balkonu, pa mečem vanjo plenice in ko je polna nesem v kontejner.  Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brezkasetni koš za plenice
30.1.2008 13:19:02   
Roberta69
Meni se zdi ta koš čist fajn, ga nameravam nabavit. Kolikor sem ga naštudirala, naj iz njega ne bi vonjalo, drugače bo tudi sam romal v koš. Vrečko nameravam jaz tako in tako vsak dan odnesti ven, ker se mi pač gabi, da bi bile pokakane in polulane pleničke, pa naj bodo zavite v ne vem kaj, par dni v smeteh. Je pa tudi čist kul varianta, če daš pleničke v plastično vrečko in na balkon (s tem, da na našem balkonu, pa naj je še tako majhen, rada user posted image nasadim in uživam - torej plenice ne pašejo zraven).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brezkasetni koš za plenice
31.1.2008 8:30:32   
zabica26
mi mamo palčka zavijalčka in je nekaj najboljšega in uporabnega...ne smrdi, zdrži cca 3-4 dni...same pohvale...

tut kaseta zdrži 3 tedne kot piše...

tko da...jst priporočam...je pa vseen kateri modeluser posted image

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?