|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj boleča M?
25.1.2005 15:09:06   
Pikipoki
Jaz imam podoben problem kot mnoge med vami. Po nekaj letih jemanja KT je bilo vse v redu. Ko sem prenehala, je bilo hudo in še vedno je.
Prvi dan imam grozne bolečine (tudi ta mesec sem jo dobila, celo en dan prej, v nedeljo)in vzamem nalgesin, ki mi res pomaga. Potem je vse v redu. Meni to pomaga in že čez pol ure normalno funkcioniram, prej pa komaj stojim.

Kriza!!!

LP

(odgovor članu Sandra78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Zakaj boleča M?
25.1.2005 15:11:08   
koala
Ja ja nalgesin je zakon!! Hvala farmacevtske tovarne!!:)-:)-:)-:)-:)-

Koala

(odgovor članu Sandra78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Zakaj boleča M?
25.1.2005 15:12:57   
baguSka
Men pa: NAKLOFEN!:bravo:

(odgovor članu Sandra78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Zakaj boleča M?
26.1.2005 15:51:15   
Andy13
Sandra, pri meni je bilo tokrat za umret!:((

Zdaj, ta mesec torej, ko mi je M zamujala teden dni in ko sem jo dobila, je bilo nevzdržno. Nisem mogla ničesar. V soboto sem sam ležala, v nedeljo je bilo pa za piko bolje. Drugače pa imam precej boleče menstruacijie in sploh ne vem kako je imeti M me da bi imela krče. Pri tokratni pa je bilo res hudo. Ponavadi jemljem Ibuprofen, tokrat pa sploh niso pomagali...


(odgovor članu Sandra78)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Zakaj boleča M?
26.1.2005 19:17:16   
Snoopika
Točno tako je bilo pri meni. Kot bi poslušala sebe. Teden dni zamujanja. Bolečine za pop....sredi noči sem se zbudila v luži krvi, s takimi krči da je bil še moj dragi čist zelen k me je vidu. V petek imam pregled. Upam, da je vse ok. Najbolje je, da se naročiš na pregled.
Lp

(odgovor članu Sandra78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Zakaj boleča M?
26.1.2005 22:42:20   
MaryLou
Meni je ginekolog reku, da je v redu za zanositev, če imaš bolečine med M. Samo ne vem v čem je ta povezava.

(odgovor članu Sandra78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Zakaj boleča M?
27.1.2005 12:04:50   
Sandra78
Včeri so bolečine prenehala :bravo:(trajale so 4 dni). Moram pa povedat, da sem novembra 2003 prenehala s KT in sem do prejšnjega ciklusa imela zelo redne in popolnoma neboleče M. Zato ne vem, zakaj so se bolečine (zelo, zelo hude) pojavile šele po 13 mesecu od prenehanja KT.
Počakala bom še naslednji ciklus, da vidim, ali bo spet boleča in če bo prišla točno na pričakovani dan (če ne bo drugače ;), saj veste :duda:), potem pa grem na HSG, ker imam že napotnico.

Punce, fajn se mejte, hvala za odgovore, pa vsaki eno :rozica:

(odgovor članu Sandra78)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Zakaj boleča M?
28.1.2005 16:54:15   
Snoopika
Jaz pa od ginekologa. imam zadebeljeno sluznico kar v obdobju po menstruaciji ni dobro. Sum na miom. Zaenkrat 3 mesece kont. tabletk. POtem pa ponovni pregled. Upam, da bo vse ok. Sem mal žalostna zdej.

(odgovor članu Sandra78)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Test nosečnosti: je res 100-odstotno zanes...
Zanesljivost testa nosečnosti je med 96 in 97 odstotki, vendar pozor: samo če ga uporabimo pravilno, opozarjajo ginekolo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Katero ime vam je boj všeč?
pikica01



Martina (8%)

Mateja (6%)

Nika (28%)

Tina (15%)

Lana (43%)


Število vseh glasov: 516

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!