|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako naj izgubim mleko?
8.3.2008 20:06:28   
nana24
Lep pozdrav,

ali ima katera kaksen nasvet kako naj izgubim mleko, mala je ze na GH noce se vec dojiti, jaz pa mleka za izvoz si crpam na 3 ure vmes pokasirala ze 3 mastitise res bi rada da se ze neha NA POMOČ!!!!!!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako naj izgubim mleko?
8.3.2008 20:08:52   
eya
Prenehaj s črpanjem. Izčrpaj (najbolje kar ročno, mogoče pod vročim tušem) si samo toliko, da malo popusti pritisk v prsih, če te tišči. Ker ti s črpanjem daješ telesu informacijo, da je nekdo še lačenuser posted image

< Sporočilo je popravil eya -- 8.3.2008 20:09:35 >

(odgovor članu nana24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako naj izgubim mleko?
8.3.2008 20:58:20   
stellam
Peteršilj izsuši mleko.Poješ ga v lahko v katerikoli jedi in obliki.Tako so meni povedali.


(odgovor članu nana24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako naj izgubim mleko?
8.3.2008 21:00:33   
Anonimen
Od naravnih stvari pomagajo zajbljev caj, petersilj, zeljni obkladki.
Mleka si iztisni samo toliko, da napetost popusti, ali pa pojdi pod tus, ce imas moznost.
Obstajajo tudi tablete, Bromergon, se mi zdi.Jaz sem jih jemala, pomagala so tko tko, samo se po njih nisem dobro pocutila.

(odgovor članu nana24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako naj izgubim mleko?
8.3.2008 21:09:45   
gruška
Meni so po drugem porodu (ko nam je sinček na žalost umrl), dali v porodnišnici Bromergon tablete in pa sestra mi je že v porodnišnici par dni nosila na 2 uri ledene obkladke ( "pingvine" iz zmrzovalnika zavite v pleničko) ... Črpanje je pa "strup" za izgubo mleka, bolj ko boš črpala, več mleka boš imela... tko kt so rekle, izčrpaj samo toliko, da popusti napetost ....  

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako naj izgubim mleko?
8.3.2008 21:29:13   
Tula
Pozdravljena!

Meni so pomagale edino kontracepcijske tablete, nič drugega.

Pozdravček iz MB.


_____________________________

Tia 26.11.2002
Lea 16.7.2005
Matija 11.11.2009

(odgovor članu nana24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako naj izgubim mleko?
8.3.2008 21:44:16   
ada2
jaz sem imela tudi težave s preveč mleka in mastitisi  in sem se po 10 mesecih dojenja odločila, da ne zmorem več, saj so bili mastitisi vedno hujši, pri zadnjem celo ni prijel prvi AB......v glavnem cela štala je bila. na veliko prigovarjanje zdravnikom sem le dobila bromergon. bala sem se jih kot vrag križa, ko sem tu prebrala kake težave so imele ženske s temi tabletamiuser posted image , ampak vseeno jje bila moja želja, da se rešim bolečin povezanih z mastitisi prevelika. po tabletah sem bila samo malo bol zasanjana, drugih težav pa na srečo ni bilo. če zdaj pomislim, je bilo več težav do tablet priti, kot pa jih jjematiuser posted image  
ampak zanimivo - po skoraj enem letu po prenehanju dojenja sem bila 1x v savni in mi je pricurljalo mlekouser posted image user posted image user posted image  ne glih neke količine, ampak par kapljic, toliko, da se je na kopalkah videlouser posted image  sem se kar začudila.
pumpat si pa res ne, oz. si spumpaj samo toliko, da te ne bo bolelo.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Tula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako naj izgubim mleko?
9.3.2008 0:19:26   
sandra85
hladni obkladki pa žajblov čaj baje.....nimam pa nobenih izkušenj

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako naj izgubim mleko?
11.3.2008 9:40:10   
zabica26
Sama sem si dajala mrzle obkladke večkrat na dan. Nekaj dni sem manj pila, pa črpala sem vedno bolj po redko. Na koncu še na dva dni, tri. Pa se je lepo ustavilo. Z malo bolečinami, ampak boljše kot mastitis.
Sicer pa, a se ne dobijo ene tablete pri G?

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?