|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet Djerba
15.3.2008 21:34:47   
b.j.n.
V maju se z dvema otrokoma (10 mesecev in 3 leta) odpravljamo na Djerbo. Prebrala sem ze vse linke, prebrskala internet in se kar ne morem odločit, v kateri hotel naj gremo.

Za vse tiste, ki ste že bile na Djerbi  - mi lahko svetujete -

-želimo luksuzni hotel na plaži, kjer se lahko otroci tudi igrajo
-veliko družinsko sobo
-ponudba naj bi bila AI
-animacijski program za 3 letnika z možnostjo varstva

Zanima me tudi čsito logistično (gremo prvič odkar imamo otroke z avionom na počitnice) -

- kako za boga potuješ z vso otroško kramo z avionom na počitnice (vozički, igrače,..)
- kako zgleda prevoz z letališča do hotela, če imaš tako male otroke, da bi morali biti v avtosedežih (jih držiš samo v naročju?)


Za vse nasvete se vam zahvaljujem. Gre še katera tja v maju z otroci?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet Djerba
15.3.2008 22:20:57   
tamala83
Venta club iliade. smo bili sptembra, pa bomo še šli. če hočeš ti pošljem par slik.

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

(odgovor članu b.j.n.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet Djerba
15.3.2008 22:24:41   
tamala83
pozabla napisatuser posted image
od letališča do hotela greš z avtobusom
prtljage boš lahko imela za 20kg na osebo, tudi tastarejšega otroka, ker mora plačat letalsko takso. mi smo bili 3je pa smo imeli 15 kg prtljage, voziček komot vzameš zraven.

animacije so bile vsak dan celi dan če si hoto sodelovat, in vsak večer baby dance, res vredi pošlihtano no

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

(odgovor članu tamala83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet Djerba
16.3.2008 16:04:57   
Janeja
Tole pa tudi mene zanima.
Boš poročala, kako ste vse skupaj speljali, ker jaz sem še preveč komot, da bi si šla tole z letalom, pa brez avtomobila. user posted image


(odgovor članu tamala83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet Djerba
16.3.2008 17:44:16   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: b.j.n.



Zanima me tudi čsito logistično (gremo prvič odkar imamo otroke z avionom na počitnice) -

- kako za boga potuješ z vso otroško kramo z avionom na počitnice (vozički, igrače,..)
- kako zgleda prevoz z letališča do hotela, če imaš tako male otroke, da bi morali biti v avtosedežih (jih držiš samo v naročju?)


Za vse nasvete se vam zahvaljujem. Gre še katera tja v maju z otroci?



- marelo komot spraviš na letalo (mi imamo tisto, ki jo lahko daš tudi v ležeči položaj).
- igrače za v vodo ponavadi tam nabavimo in tudi tam pustimo. S seboj imamo samo pliškote in knjige.
- otroka imaš na kolenih, prav tako ga imaš v taksiju na kolenih.

Naš hotel: Iberostar Mehari - hrana super, prišla  sem 2 kg težja nazaj. user posted image



(odgovor članu b.j.n.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet Djerba
17.3.2008 7:52:34   
lokvanj
Vincci Djerba resort!
Zakon hotel. Ima največji bazen od vseh hotelov na Djerbi. Obkrožen s palmami, osebje je prijazno, od plaže je oddaljen cca 10 min. Meni osebno je bila tam plaža tko tko no, pa je fajn če imaš kak pametn kompleks bazenov "doma"user posted image .

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet Djerba
17.3.2008 11:20:12   
januskica
živjo,

s fantom sva bla 2 leti od tega na Djerbi v Vincci Alkantala Thalassa in je res super hotel. otrok še nisva imela tako, da glede varstva ti ne morem povedat. so pa bila tudi neka igrala na plaži. hotel ima svojo plažo, kar je blo fajn. drugače je par mamic z otroci šlo v Vincci Djerba resort, kjer so rekle, da je zelo lepo poskrbljeno za najmlajše. preveri pri agenciji.
rada bi ti le dodala to, da na Djerbi (kot tudi v egiptu, ...) na umivanje rok, pite in tudi zobe si umivajte z ustekleničeno vodo, ... saj pr nas so skoraj vsi šli domov z prebavnimi motnjami (manjšimi ali večjimi) ... ne glede v katerem hotelu so bili nastanjeni ... pa tudi moj je fasu eno bakterijo in je blo res kriza user posted image ... sva mogla preostale dni do konca dopusta preživet v bližini hotela.
aja, s tem te ne mislim strašit, ampak le malo bolj moraš pazit. pa lepo se imejte.

(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spet Djerba
17.3.2008 20:01:30   
bilbo
če iščeš luksuzni hotel:
- RIU Palace Royal Garden

dober hotel: Magic life Djerba

Če boš želela družinsko sobo, boš morala tudi za 10 mes. plačat sobo.
Drugače vzemi kakšno Junior Suito, raze v RIU hotelu so velike sobe.

(odgovor članu b.j.n.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spet Djerba
18.3.2008 13:27:59   
mayci
Mi gremo z našim, takrat triletnikom, konec junija na Djerbo. Gremo pa v hotel LTI Holiday Beach, imeli bomo all inclusive. Hotel je takoj ob plaži, ki je lepo očiščena in urejena. Imajo tudi klub za otroke. Hrana je zelo dobra, izbira je zelo pestra.
Midva sva bila v tem hotelu pred štirimi leti na poročnem potovanju in sva bila zeloo zadovoljna.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spet Djerba
20.3.2008 13:11:17   
bt08
O Mayci pol bomo pa v istem hotelu,kdaj pa greste?Mi odrinemo 3.7,mamo pa dopust + poročno potovanje!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spet Djerba
23.3.2008 8:37:39   
Andra
Samo to bi rada pripomnila, maja še nimajo animacij za otroke. S tem pričnejo šele junija.
Jaz predlagam LTI Holiday beach. Vincci je preveč oddaljen od plaže. Tudi Iliade ni slaba izbira, je pa kar precej na jugu. Bolj greš proti jugu otoka, slabše plaže so.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spet Djerba
26.3.2008 19:34:19   
Salja
LTI BEACH HOLIDAY, bili smo lani z 2 letnikom , pa je bilo 1a.AI smo imeli, plaža takoj ob hoteluuser posted image

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spet Djerba
30.3.2008 22:33:16   
mayci
barbara.a mi gremo pa že 23.6., tako da bomo že 30.6. domov prileteli... Škoda, da se ne bomo srečali, bi se lahko naša fantiča skupaj igrala.user posted image  Uživajte na dopustu in poročnem potovanju!user posted image  

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spet Djerba
31.3.2008 14:48:23   
bt08
Aja škoda,mi pa takrat še ne bomo zmožni it,po ravno po poroki!No pol pa lepo uživanje in razdajanje na sončku vam želim.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spet Djerba
31.3.2008 15:34:01   
*tajda*
No jst ti lahko samo odsvetujem hotel penelope beach in pa agencijo intelekta, glede riu hotela pa lahko povem le da sva bila v njem na teneriffih in je noro lep in luksuzen,na djerbi na žalost nisem bila v njem,ampak pomoje je res vredu,ker ja ta veriga hotelov zelo dobra.Jst z djerbo nimam ravno lepih izkušenj,mogoče bi bilo lepše če bi bila v drugem hotelu in z drugo agencijo.
Voziček lahko vzameš sabo-kakšna marela varianta,igrače pa enostavno kupi na djerbi,saj ima vsak hotel svojo trgovinico in ni drago.


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spet Djerba
3.4.2008 14:05:05   
Pajaca
barbara.a

ku ku user posted image

mi gremo tud takrat ko vi, tja ko vi user posted image

se bomo najbrž kje srečal!



Drgač pa tema 2 otroka + prtlajga + igrače + voziček zgleda tko nekak smešno, sploh ker domov še vedno prineseš polno cunj ki jih nisi oblekel kot drgač z morja. Si mal omejen z igračam, pač vzameš le najnujnejše, voziček itak na koncu oddaš v avion, pa moraš pazit da ne pelješ preveč kufrov, ker mal maš že logistike kako to vse prepeljat kam.

Ampak gre.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spet Djerba
4.4.2008 8:46:35   
bt08
Pajaca ja po lse bomo pa ziher kje skup namakal naše riti.user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo,jaz sploh ne vem kok ne bom nosila s seboj,za tamalga ja,zase pa tiste mikice,kopalke,kiklco,hlače in to je to.Vozička hvala bogu nimamo več,tko da je ena krama manj.user posted image user posted image user posted image user posted image Bomo vidl po lzadnj iteden,ker jaz ne znam šparat prostora.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spet Djerba
4.4.2008 9:04:40   
Pajaca
No pol se pa vidmo na avionu.

Mi voza tud ne bomo s sabo vlačil, se nam ne da. Kufre pa... odpreš pa tlačiš not, dokler gre gre. Upam sam, da bo Pajacek do takrat vsaj čez dan odvajen od plenic, ker drgač bo spet cel kufr plenic treba s sabo vlečt.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spet Djerba
4.4.2008 10:35:07   
bt08
Ja mi tud upamo da bo že ponoč brez,pa kakal da bo že v wc,ker bo treba tud plenice s seboj.Pravjo pa da tam plenic ni za kupit,da majo samo mini plenici,mi pa rabmo že kr maxi!user posted image user posted image user posted image
A pol greste tud z Intelekto?


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spet Djerba
4.4.2008 12:41:07   
Pajaca
Ja tud.

A pol moram pa res točn preštet plenice, da mi jih ne zmanka, če se jih ne dobi. user posted image  Ma men je bistvo da bi bil čez dan vsaj v globalu brez, ker lani jih je še na plaži mel, ker je lulal pa kakal povsod (oz bi če ne bi mel plenice).

Kok časa pa boste dol???


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spet Djerba
4.4.2008 14:38:44   
bt08
Ja glede plenic mi je ena rekla znanka,je bla lansko leto dol,da je mela čist točen plenic,da jih je kr mal šparala.user posted image

Mi bomo samo en teden,ker bo pol moj user posted image  s pondeljkam menjal službo.A vi greste za 14 dni?

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?