|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kebab
18.3.2008 21:21:45   
emma.M
Dober večer vsem!

Rada bi vaše mnenje.Fant je prinesel domov kebab,jaz pa se mu seveda nisem mogla upret,pojedla sem ga kar polovico!Sem v17t in načeloma dokaj pazim na hrano,nič majoneze,neoprane solate...,vse to pa je bilo v tej dobroti!
Mislite da bo kaj narobe? Mislim na toksoplazmozo in salmonelo?
Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kebab
18.3.2008 21:27:00   
vesel
Mislim,da ne! Vsaj pri meni ni bilo nič,ko sem bla noseča sm si ga 3x privoščila piščančji kebab!!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu emma.M)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kebab
18.3.2008 21:37:36   
Netopirčy81
Meni ni nič škodoval, sm pa skos jedla kebab pico mljaska user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu emma.M)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kebab
18.3.2008 21:43:06   
emma.M
A res? Ste pa dobre,da ste ga večkrat jedle.
medi se zdi da mi bodo zavore popustile za tole "prepovedano hrano".Sem ljubiteljica hitre,nezdrave hrane,zdaj meduser posted image ,pa se tak šparam,pa se nebi,če se nebi tokse bala.
Kaj naj naredim,da se teh skomin znebim? Kaj pa pravite na mc donalds?

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kebab
18.3.2008 21:51:33   
Naja31
Čim manj kompliciranja pa boste lažje preživele nosečnost.


(odgovor članu emma.M)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kebab
18.3.2008 21:59:38   
vesel
ti kar skrbi za zdravo prehrano meduser posted image ,ampak to še ne pomeni,da se kdaj ne smeš pregrešit in pojesti kaj nezdravega.

Ne obremenjuj se in uživaj meduser posted image !!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kebab
18.3.2008 22:22:46   
Muca Copatarica
A tako to, da se ga ne sme jesti. Uf, to pa bo problem, ko bom user posted image , ker ga obožujem in se mu ne morem upreti.user posted image Bi ga vsak dan jedla,.....mmmmmmnnnnjam.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kebab
18.3.2008 22:23:06   
Naja30
Če te tako skrbi zaradi tokse to pomeni, da je še nisi prebolela? To moraš vedet, saj ti je G naredila te teste. No če še nisi prebolela, bi tudi jaz na tvojem mestu bila pazljiva. In ne, ne bi jedla kebaba in vseh teh junk foodov. Ziher je ziher. Pa naj 100x rečejo, kako je vse preverjeno v naših trgovinah itd.
Če pa si prebolela, pa nimaš kaj skrbet. Se pa samo sprosti in užiiiivaj!user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kebab
18.3.2008 22:59:58   
Vrtnica79
Ah, jaz sem med user posted image  jedla čisto vse kaj mi je pasalo................

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kebab
18.3.2008 23:28:45   
ANA_P
tudi jaz jem vse kar mi paše ( zadnje dni sicer žal morem pazit zaradi prebave ), sicer nisem ljubiteljica kebaba, rada pa pojem hamburger, ki si ga ziher privošim 2-3x na mesec, prej ga nisem tak pogosto. Zdaj pa mi pač paše. Da n govorim o regratu, jedla bi ga vsak dan, če bi ga lahko user posted image . Je pa res da sem že tokso preživela, pa ko še nisem vedela, sem tudi jedla pršut, majonezo, hamburger,...vse...te pa ni čudno da imam zdaj probleme s prebavo user posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kebab
19.3.2008 7:11:06   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Čim manj kompliciranja pa boste lažje preživele nosečnost.




Se ne bi mogla bolj strinjat. Veš, tudi sadje in zelenjava nista tako zdravi, če računaš, da jih špricajo. Pa tudi če na vrtu zraste, zrak je vendarle onesnažen, pa dež, ko pada, je tudi umazan, tako da....kljub temu, da je vse oprano, ne vem, če gre vsa "umazanija" dol.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kebab
19.3.2008 10:09:40   
hrabra miška
Jaz sem med nosečnostjo jedla skor sam haburgerje iz mc donaldsa in tatarca,pa mi ni bilo nič. Mislim da bolj se paziš,slabše je.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
20.3.2008 22:34:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emma.M)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kebab
20.3.2008 22:45:23   
Naja30
No veš kaj, če ženska ni prebolela tokse, se pa mora malo bolj paziti. Kako pa veš, kdaj je kebab dovolj pečen?
Vsaka naj gleda nase, najlažje je reči, ne komlicirajte toliko. Saj se gre za otroka, malo se pa lahko potrpi, a ne? Vse v mejah normale in bo. Če pa gre za specifično zadevo (nepreboleta toksa ali kot v mojem primeru, sladkorna), pa moraš pazit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
20.3.2008 22:50:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kebab
20.3.2008 22:53:49   
lindy
IZVIRNO SPOROČILO: Muca Copatarica

A tako to, da se ga ne sme jesti. Uf, to pa bo problem, ko bom user posted image , ker ga obožujem in se mu ne morem upreti.user posted image Bi ga vsak dan jedla,.....mmmmmmnnnnjam.


Sej takrat ti pa ne bo pasal!user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kebab
20.3.2008 23:29:40   
Acjom1
Ja, pri meni je že tako. Prej oboževala kebap, zdaj pa i je slabo že ko berem o njem. user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kebab
21.3.2008 0:09:54   
BlackyMouse
Jaz sem jedla ČISTO VSE!! Ne obremnjujte se s tem, jejte kar vam srce poželi, seveda v mejah normale.. 

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?