|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   seznam za potovanje
31.3.2008 19:34:30   
*lenc@*
Zdravo, sevtipkala pa ne najdem.. Namreč rada bi imela popoln seznam za potovanje z otrokom. Kaj vzamete s sabo, ker se hitro in rado kaj pozabi.katre zdravila, kakšne pripomočke...? dajmo ga skup sestavtuser posted image

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: seznam za potovanje
31.3.2008 19:35:48   
*lenc@*
Za na morje mislim, za daljše počitnice, upam da ste razumele tako.

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: seznam za potovanje
31.3.2008 19:47:19   
BUŠICA
odlično!! to tudi mene zanima,ker nameravam tudi potovat z user posted image . evo 1 stvar(od ziher 1000)-mreža proti mrčesu-sem vidla v Mullerju.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: seznam za potovanje
31.3.2008 21:12:50   
piko12
Evo, jaz sem za na smučanje imela takšen seznam: ven sem vrgla hrano pa obleko, ker to spakira vsaka po svoje. Ko sem imela spakirano za Roka, sem imela spakirano vse...user posted image
SPANJE

Postelja
Jogi
2 rjuhi
Spalna vreča
Dekca
PREVIJANJE IN UMIVANJE

plenice
Podloge za previjanje
Vlažilni robci
Papirnati robci
vatke
Posoda za vodo
Vrečke
Krema za ritko
Čeber
2 brisači
tetra plenice
milo
Krpice za umivanje
Palčke za ušesa
Olje
2 rački
Kapica po kopanju
 
ZDRAVILA IN PODOBNO

AD3
Bepanten
Daktarin
Lasepton
ribodermin
Daleron sirup
Pumpica za nos
Fiziološka za nos
Sončna krema
Krema za obraz
Alkohol
Škarjice
toplomer
 
HRANJENJE

aptamil + žlička
flaške za mleko
Flaška za čaj
Dozirna posodica
Metlica za flaške
Krožnik in  posodica za jest
žlice
slinčki
Lončki za kuhat
OBLEKA

Vsak po svoje
OPREMA

voziček
Ležalnik/stolček
Nahrbtnik
Sončna očala
Varuška + polnilec
Dude in vrvice
Baterija
fen
  
HRANA
 
IGRAČE

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: seznam za potovanje
31.3.2008 21:25:46   
Bombažek
Ne vem, koliko so vaši stari. Mi gremo za 1. maj z 11-mesečnikom na Madeiro, pa s sabo ne mislim nosit postelje (če je ne bo v hotelu, bo pa med nama), pa tud čebričkov in podobnega ne (bomo kar pod tušam ali v umivalniku+robčke za ritko), pa nič ležalnika. Voziček, pa sling, plenic en paket, ker jih pa menda ja imajo tud tam, pa nekaj frutkov in par tetrapakov vode. Glede zdravil daleron, fenistil, Ad3 ne, ker bomo na soncu (bolj me skrbi katero kremo za sončenje!!!!), kakšno mazilo proti komarjem ali pa tisto električno varovalo, pa dekico, oblekce in fredov obroč za plavanje. 
Pa veliko dobre volje!!!!!!

Je pa seveda odvisno ali greste z avtom ali z letalom!!!

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: seznam za potovanje
31.3.2008 21:29:06   
zima22
Piko 12, ne vem kam vse to date. pa sej glih zato se gre na dopust, da je mal drgač. pa brez zamere

(odgovor članu Bombažek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: seznam za potovanje
31.3.2008 21:33:14   
piko12
Ja, tisto ni seznam za na avion- jaz sem šla z avtom in je bilo dost prostora. Itak, da lahko 3/4 tega doma pustiš. Kremo za sončenje- za obraz imam en stick od mustele, drugač pa za poleti najbrž eucerin.

(odgovor članu Bombažek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: seznam za potovanje
1.4.2008 8:10:51   
kristinaj
jaz sem šla lani poleti za 2m na morje, mala je imela 3m ko smo šli. in je zgledalo tako, da sem ta velik kovček pred previjalno postavila in vanj zložila predal po predalu.
zdravil nisem imela s sabo razen paracetamol svečke, ostalega ne rabiš, ker če je kaj narobe, ga moreš itak p nest pokazat. smo se že prej pozanimali kje je kakšen dober p.
spakirala sem še adaptirano mleko, sem ga s seboj nesla, pa flaše, čajčke, kozmetiko....skratka tamalo sem od doma preselila na morje...z vsem, rjuhami, pleničkami...skratka od a do ž......
prenosno posteljico je mož, dela tam, že teden dni prej dol peljal, likalnik sem nesla od doma, likalno mizo sem tam kupila in to je to.....


zjutraj smo vse zbasali v avto, ta malo nahranili 200%, jo dali v  košaro, ki smo jo zvezali in smo šli... spala je celo pot in se zbudila ravno ko smo dol prišli.....in potem uživancijaaaaa


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: seznam za potovanje
1.4.2008 11:10:36   
mateyka
na avion (mi gremo čez 1 teden, švedska-slovenija) - naša ma 8 mesecev. let traja (s prestopanjem vred) 6-7 ur.
sabo na avionu (ruzak):
prenosna previjalna torba, ki ma vse pri roki (not 2x za preobleč in vse za previt)
user posted image
čaj v granulah in flaške
2 obroka GH
žlička
slinček
2-3 igrače
duda
oblečena bo v flis overall in kapco (čez normalna oblačilca).

v kovček(prtljaga):
vse oblekce
10-15 bombažnih plenic (mi jih uporabljamo namest brisač)
2 ninice
spalna vreča
mal hrane in adaptivnega mleka (za nekaj dni - da ne noriš takoj po trgovinah)
AD vitaminske kapljice
flaške, cuclji in krtačka za umivanje
nekaj posodic in žličk
slinčki
paracetomol
manjši paket plenic
kreme in šampon
toaletna torbica (ušesni termometer, dude, set za striženje nohtov, krtačka za lase..)
2 lahki dekci in 2 debelejši
zimska bunda (overall)
igrače + plišaste živali (ker obvezno spi z njimi)

pod special cargo:
voziček (z zimsko vrečo, dežnim ogrinjalom in pumpo za kolesa)
zložljiva stajica/posteljica (2in1 varianta)

mislim, da je to vse - lahk da sem kaj pozabila user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 1.4.2008 11:23:15 >

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: seznam za potovanje
1.4.2008 11:20:31   
Bombažek
Hej, a katera razmišlja o poletnih počitnicah (morje) v šotoru? Mi bomo zagotovo šli, ker nam je to ful všeč. Pa še malo spomine ohranjat, saj je bil mali narejen v šotoruuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: seznam za potovanje
1.4.2008 12:22:09   
darcicaa
No, pri nas je pa malo drugače:
lansko leto smo oklevali kdaj bi šli, za koliko časa in se tako 1. odpravili za 5 dni, ko je bil star 6 tednov. Imamo prikolico in so stvari, v zvezi s previjanjem, kopanjem in delno s hranjenjem že dol. Tako smo morali spakirati le še oblačila in zdravila. Od zdravil moraš nujno imeti fiziološko in svečke proti vročini. Ne preveč komplicirat, sej greš na dopust!!! Če pa kakšno stvar pozabiš doma, pa se da vse  kupiti oz. oprati kar dol:)

Kar se pa tiče šotora Bombažek, je pa tako: tudi mi smo morali iti malo obujat spomine v kamp, saj sva dokler sva bila z možem sama, vedno kmpirala. Tamauči je bil star 3 mesece. Poleg ostalih potrebščin za kampiranje, potrebuješ za tamaučija še običajne stvari, ki jih uporabljaš tudi doma. Malo se moraš prilagajati, tudi previjanje zna bit malo drugačno, saj je kar naenkrat vse na tleh, blazina pa je rahlo majava. Spal je pri nama, tako da s posteljo nismo imeli težav. Bilo pa je super:) tako da bomo tudi letos ponovili. Mogoče se kje srečamo. Naša kamp lokacija je na Murterju, prikola pa je parkirana na Krku!

(odgovor članu Bombažek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: seznam za potovanje
1.4.2008 21:40:14   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: zima22

Piko 12, ne vem kam vse to date. pa sej glih zato se gre na dopust, da je mal drgač. pa brez zamere


men se pa ne zdi veliko, le osnovno za dojenčka.user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu zima22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?