|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj naj jem in kolikokrat na dan
17.4.2008 20:12:15   
dusica04
pozdravljene punce!
sem sveža user posted image ...test je bil pozitiven 11.04.08.
Sicer nimam slabosti...ampak nekako nimam apetita...nič mi prav ne diši razen BANANEuser posted image
strah me je da bi škodila moji mali pikici ker ne jem ravno veliko...mislim veliko...po moje bi morala večkrat na dan po malo...jaz pa cel dan ne morem nič, potem pa komaj da nekaj dam v usta in se silim s hrano, pa še to sem takoj sita. Banane pa ne upam preveč jest, ker zapirajo in za zdaj še nimam težav s prebavo in bi rada da tako ostane.
Kaj naj nardim?
Kaj mi priporočate da jem in kolikokrat na dan?
jemljem ELEVIT že od 1.4.08, ko se mi je začelo dozdevati, da sem user posted image ...ha ha ha
prosim za kak nasvet!
hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj naj jem in kolikokrat na dan
17.4.2008 20:14:52   
srki
Naj te ne skrbi, jej, kolikor ti paše in kar ti paše. Jaz nimam nobenega pravila koliko in kaj.

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj naj jem in kolikokrat na dan
17.4.2008 21:20:39   
vesel
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Naj te ne skrbi, jej, kolikor ti paše in kar ti paše. Jaz nimam nobenega pravila koliko in kaj.



se strinjam!



_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj naj jem in kolikokrat na dan
18.4.2008 8:49:56   
Anonimen
Jej karkoli ti srce poželi.Samo eno se ne strinjam.Ne kolikor ti paše ne količinsko jest za dva,jej samo zase.Da ti razložim zakaj.Zato,da ne boš širša kot dalša,da ne boš enkrat sredi nosečnosti po cesti plula kot ladja,da bo še kdo morsko bolezen dobil ko te bo gledaluser posted image user posted image
Malo popazi res,da se preveč ne zrediš,ker bo dobro zate in prvo kot prvo za malo pikico.Jej mao pa večkrat na dan.

(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj naj jem in kolikokrat na dan
18.4.2008 10:58:40   
Naja30
Jej zase, kot je rekla Neva. Otrok bo s tem dobil vse, kar rabi. Sploh do polovice nosečnosti ni treba povečevat količine, potem pa mogoče malo več kalcija.
Drugače pa zdravo - veliko sadja in zelenjave, čim manj sladkorja in maščob.

Banane pa zapirajo, če so zelene. Fajn zrele pa ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?