|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomivalni stroj Boch
30.4.2008 15:18:31   
bt08
A so ok?Dans smo ga šli gledat,ker ga dobim za darilo,poroko?Pa me zanima na kaj morem gledat da bo ok!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomivalni stroj Boch
30.4.2008 15:23:30   
rija
meni je ok.

kaj pa moraš gledat pa nimam pojma, ker jaz itak vedno poleg vse modrije uporabljam samo en program user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomivalni stroj Boch
30.4.2008 15:23:51   
ledenka
poglej glasnost, učinkovitost (da je pranje in sušenje A) in porabo vode in elektrike user posted image  Bosch je sicer običajno ok izbira.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomivalni stroj Boch
30.4.2008 15:35:11   
Nefretiti
Jaz sem bila pametna kot marela, ko sem ga kupovala, pa se mi ni zdel ne vem kaj.
Sem na koncu kupila gorenje.....BUDALA jedna.

Poleg vseh tistih tehničnih reči je treba pogledat razporeditev košar.

Sestra ima boschevega, pa je veliko boljši po razporeditvi od mojega.

Da tega, da so ga že 2x odpeljali na servis ne omenjam.... user posted image

Res pa je servis pri gorenju dobro organiziran.....pozanimaj se tudi o tem.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomivalni stroj Boch
30.4.2008 15:44:41   
bt08
Ja vse ima A,energijski razred je A,učinkovitost pranja je A,sušenje je A,glasnost je pa 49,samo en ima 44.
Fora je ta da ta nima elektonskih tip,displejček,ampak ima tipke.Sem slišala da se teli displejčki hitro pokvarijo.Razlika je pa 100€.
Če doplačam 20€ imam garancijo 2+3 leta.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Nefretiti)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomivalni stroj Boch
30.4.2008 17:14:26   
budulove
Nam se je ravno danes pokvaril pomivalni stroj od Gorenja (star ravno 2 letiuser posted image ), display ekranček ne dela, včeraj sem dala prat posodo, zjutraj se pa zbudim, normalno zložim ven, potem pa zložim vse not, pa hočem vključit pa ne dela.
Samo ne kupit Gorenja. Možek pravi, da bo kar sam odprl pa pogledal kaj je.
Lani se nam je pokvaril pralni stroj, ravno tako od Gorenja, pa smo 3 tedne čakali, da je prišel popravit serviser od Gorenja. So rekli, da imajo gužvo. Katastrofa.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomivalni stroj Boch
30.4.2008 18:42:49   
soncece24
Jaz sem super zadovoljna z Boschevim. Kupi čim bolj enostavnega, brez displejev, rabiš itak samo gumb za vklop user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomivalni stroj Boch
30.4.2008 18:48:43   
Anonimen
Imam boschev pomivalc in sem z njim zelo zadovoljna, opere, tudi če ga nabašem, lepo se čisti, tudi filter (ki ga baje itak čisti samo polovica uporabnikov pomivalcev user posted image ), je še kar tih, A razred, hitro opere. Ma, ni da ni.
Sem pa zelo nezadovoljna s pralnim strojem iste firme, skoz ga nekaj biksa, ne scentrifugira, noče odpret vrat, pumpa na koncu noče nehat delat, javlja eno napako, pomoje je šla kontrolna plošča user posted image .  Bo treba poklicat servis, smao za ta denar sem pričakovala, da bo delal vsaj 7 let BP user posted image

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomivalni stroj Boch
30.4.2008 18:50:02   
Anonimen
Aja, je pa en gorenjev pomivalc identičen boschu, ga delajo v isti tovarni iz istih delov, le cena je precej nižja, druga nalepka proizvajaca gor, bi pa morala vprašati moža, kateri točno je ta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomivalni stroj Boch
1.5.2008 15:16:34   
*lenc@*
ga mamo od boscha sgt... model in je bil 2 let nazaj zdajšnjih 800€ in je vreden denarja!!!najboljši nakup za stanovanjeuser posted image

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomivalni stroj Boch
2.5.2008 17:42:40   
bt08
Bomo vidl jutr ga dobim,stane pa mal čez 500€,upam da bo ok.Sej more bit,ker bo to prvo poročno darilo.Čez en mesec pa še kuhnjo dobimo.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?