|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj po porodu
6.5.2008 10:48:52   
Anonimen
Ojla punce!
Kdaj po porodu ste začele bit aktivne?Mislim tko kar se tiče telovadbe, sej ne vem kaksna bom po porodu ampak tko me zanima.Kdaj lahko začnem telovadit, pa v solarij bi rada sla, kaj pa  kreme za celulit ,a lahko kej skodujejo otroku če dojiš?
Pridelala sem si velik celulita in bi se ga rada znebila preden grem na morje zato bi čimprej rada začela, seveda če bom zmozna bomo vidl kako bo po porodu.

lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj po porodu
6.5.2008 10:55:20   
danijela in taja
poglej mesec dva po porodu verjetno ne boš zmožna...nekje šest tednov spolh nesmeš...zate dobro.....se moraš zelooooo pazit če si hočeš dobro sploh za naprej....pa verjetno boš tud izmučea od vsega novega pa se ti ne bo dal....ja pri dojenju pa škoduje lahko vse...in kreme ...solarij sploh ne smeš,,,in barvanje las,,,itd....kljub temu da marsikje piše da ni nič...ampak to je tvoj otrok....po nekaj časa lahko začneš ko se ti počutiš že res dobro....res ne pretiravat....ker ti bo zelo žal verjemo....počivaj!!!!!!!!!1sej boš novopečena mamica to bodo vsi vidl in to je najbolj pomembno da se z otrokom najbolje počutita....drugo leto za na morje boš pa zopet ti.....pa ne na to mislit kakšna boš in kaj bo slabega prineslo....to vse škoduješ otroku.,..zdej si mamica in to je važno....vse drugo pa sproti....

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
6.5.2008 11:00:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj po porodu
6.5.2008 11:40:47   
zabica26
3 tedne po porodu sem bla fit - za moje pojme, čeprav me je že daljši sprehod zelo utrudil. user posted image
Tko da...prvi mesec sem se bolj čuvala, 8 tednov po porodu pa začela s športom - golf.
Igrala tudi v nosečnosti, še zdej ga igram, čeprav sem 32. teden.

Je pa pri vsaki različno...boš vidla, kako se boš počutila. Mene je zelo uničila vročina, tko da odvisno tudi od vremena. Pa seveda koliko svobode ti bo dal otrok. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj po porodu
6.5.2008 16:43:51   
anny1
Hallo, mislim da ti ne bo treba na fitnes hodituser posted image , saj meni ni bilo trebauser posted image , sem imela fitnes kar doma-prihranila denaruser posted image . Kar se pa celolita tiče.... ne vem zakaj te skrbiuser posted image , meni so rekli da naj ne skrivam da sem mamica, to je dar katerega si marsikatera želil pa ga ne dobi, in se strinjam z njo, kljub temu da imam sedaj 2 si nisem nikoli mislila da bo tako-zdravstveni problemi. Tako da se jaz sploh ne sikiram.user posted image  Z solari pa ti priporočam isto kot so ti že ostale punce. Lp

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj po porodu
6.5.2008 21:10:17   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: danijela in taja

in barvanje las,,,


In zakaj barvanje las škoduje user posted image ? Edino zaradi samih las ni dobro, dokler pospešeno izpadajo, torej tudi zaradi hormonskega neravnovesja, kar lahko tudi povzroči drugačen odtenek las. To se je zgodilo meniuser posted image

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
6.5.2008 21:28:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj po porodu
6.5.2008 21:51:24   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

menda zarad kemije - barve so dost sgresivna sredstva in menda prehaja kaj nezazelenega tudi v kri: poleg tega pa, ko drzis otroka in ga privijes k sebi, pogosto pride v stik z barvanimi lasmi, pa je mladicek lahko obcutljiv na tisto kemijo...



Vem, da lahko prehaja KAJ v kri, ampak v pol ure kolikor imaš barvo na lase?!?! Kaj dosti ne. Da pa user posted image  pride v stik z barvanimi lasmi... Ma, saj se kemikalija spere stran!!! AH!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj po porodu
6.5.2008 22:31:06   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

In zakaj barvanje las škoduje user posted image ?



menda zarad kemije - barve so dost sgresivna sredstva in menda prehaja kaj nezazelenega tudi v kri: poleg tega pa, ko drzis otroka in ga privijes k sebi, pogosto pride v stik z barvanimi lasmi, pa je mladicek lahko obcutljiv na tisto kemijo...

tko so men razlozil - sm pa komi cakala, da sm si sla spet farbat lase, mislim, da se na svojo barvo nikol ne bom mogla navadit... user posted image


user posted image  Kej takega!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj po porodu
9.5.2008 13:28:53   
jajula
če se barvaš lahko v nosečnosti, se men zdi da je potem tud po porodu, med dojenjem ista figa.
je pa res otrok najlepši dar. ni mi pa vseeno za stranske učinke kot je odvečna kilaža in celulit, še posebej ker poznam mamice, k zgledajo super.. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj po porodu
9.5.2008 13:54:31   
misar
no prosim, bedarije da dol padeš!!!

da se ne smeš barvat, pa krema za celulit, pa solarij in tako dalje...saj se s kremo ne boš po joških mazala, če boš dojila, halo!!a ne mi rečt ženske, da ste pa vse samo zdravo jedle. nobenega konzervansa, nobenih barvil v hrani, pesticidov na zelenjavi in sadju in tako dalje in tako dalje. potem pa naj bi kreme škodile. ne  ne verjamem, da potem pa bodo kreme ne vem kakšno škodo naredile. če si striktna potem tud nič takega pojest ne smeš, tisto šele gre direkt v kri. aja pa zdaj ko je sonček, kljub temu, da sem precej dobro zaščitena imam črne roke in obraz ko sam vrag, in kaj naj nosim ogromen klobuk in rokavice, da slučajno sonce ne pride do mene pa odmrli ostanki v kri.

ti se kar pobarvaj pa malo solarija po pameti seveda tud ne škodi. krema za celulit? zakaj pa ne, že če uporabljamo običajne izdelke za nego-milo, krema za obraz, zobna pasta v telo vnesemo več kot 200 različnih kemikalij (sem prebrala en članek, nisem tako zelo pametnauser posted image user posted image user posted image )pa če se boš ti boljše počutila pa tud dojenček zaradi tega ne bo na slabšem. je v kepici sladoleda več ****rij kot v kremi proti celulitu. punce ga ne jeste mogoče??

kar se tiče pa vadbe. jaz sem z aktivno vadbo začela po šestih tednih, prej pa bolj kot ne sprehodi.

lahko me napadete, sam sem izrazila samo svoje ogorčeno mnenje



_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj po porodu
9.5.2008 16:54:35   
ursalara
Po porodu sem začela biti aktivna 6 tednov po porodu telo se mora malo spočiti!
Barvanje las-seveda lahko ni panike!Nosečnice si zadnji teden pred rokom tudi pobarvajo lasje ker kao hočejo lepe rodit in po porodu jih tudi takoj vidiš v salonu!



_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj po porodu
11.5.2008 12:04:41   
Annny
Jaz sem začela telovadit 2 meseca po porodu, drugače pa kar se tiče solarija, raznih krem itd...- po moje ni omejitve. Lp

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?