|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj večje pleničke?
27.5.2008 22:12:48   
*Naja
Moja pupika ima  6000g, pri dolžini 60 cm.  Trenutno sva na plenicah od 4-9 kg(Muller), pa se mi zdi, da so ji že kar malo tesne. Ampak ta št. plenic je kao do 9 kg, do tja nam pa še kr nekej gramov manjka. A naj pri ene 7kg že kar kupim večjo št.user posted image

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj večje pleničke?
27.5.2008 22:39:21   
mama11
Mi smo bili do 7.200 še na št. 2 (4-9 kg), potem sem pa zamenjala za št. 3. (od 7 kg), ker je imela na stegenčkih rise, pa ni ravno binkica.

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj večje pleničke?
27.5.2008 22:52:18   
nananaja
to je pa čisto od posameznika odvisno. moja je dobila za dar pamperske št 2(3-6kg), ki so kao do 6kg, ko je imela 6200g, pa ni niti ena ostala, smo pa prej že meli trojko(4-9kg). je pa res, da naša ni bla nikol pri najmočnejših, je nekje na sredini. smo pa sedaj, ko ima že čez 8kg in 70cm, šele prvič danes kupili št 4(7-18kg), ker nismo nikoli imeli problema s št 3.
je pa pred tem ena kolegica rekla, da ji je dvojka enkrat premočila pa je takoj kupila trojko in sta ji dve plenici št 2 ostali in ju ne misli porabit. jaz v tem ne vidim smisla, ker prevelike plenice nisem mogla lepo pripet pa je tudi premočila zato.


(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.5.2008 9:39:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *Naja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj večje pleničke?
28.5.2008 11:16:36   
madasa
jaz sem moji user posted image  kupila večje pleničke, je bila parkrat čez polulana ali pokakana.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj večje pleničke?
28.5.2008 12:15:32   
Anonimen
Jaz sem prešaltala na večje plenice, ko je imela nekje 8 kg, tako da ima zdaj pri dobrih 10 kg plenice od 7 do 18 kg, al pa Mullerjeve od 9 do 18 kg.

(odgovor članu *Naja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj večje pleničke?
28.5.2008 12:16:13   
ZmajTolovaj
sem danes mislila, da sem bolj tolerantna.... ampak nisem

user posted image user posted image
Jaz tud vsak dan zjutri najprej to pomislim, ko se pogledam v ogledalo - a mi bo dons ratal. Pa mi sam vsake tolk.
user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj večje pleničke?
28.5.2008 12:38:32   
benika
sem danes mislila, da sem bolj tolerantna.... ampak nisem


Sej če pogledaš zadnje teme na nosečnosti, enostavno ne moreš bit toleranten.user posted image

Lara, mi smo šli na večje pleničke nekje pri 7,5 kg, saj so mu začele prepuščati. Drugače pa delaj po občutku.

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj večje pleničke?
28.5.2008 16:54:15   
zoya24
Takrat, ko so mu tiste, ki jih uporabljate sedaj, premajhne user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj večje pleničke?
28.5.2008 17:07:24   
Anonimen
Ko vidim da so pretesne ali prepuščajo grem na večjo številko ne glede na kg ki jih navaja proizvajalec.

(odgovor članu zoya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj večje pleničke?
28.5.2008 22:05:42   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Erica26
Ko vidim da so pretesne ali prepuščajo grem na večjo številko ne glede na kg ki jih navaja proizvajalec.

Enako.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj večje pleničke?
29.5.2008 9:48:07   
Antigona
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: Erica26
Ko vidim da so pretesne ali prepuščajo grem na večjo številko ne glede na kg ki jih navaja proizvajalec.

Enako.


Tudi jaz... Če se ti zdi da so ji pleničke majhne kupi večje. Kg na pleničkah enostavno ne držijo. Ker je odvisno tudi od dojenčkove postave.

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj večje pleničke?
29.5.2008 13:26:30   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: Erica26
Ko vidim da so pretesne ali prepuščajo grem na večjo številko ne glede na kg ki jih navaja proizvajalec.

Enako.


Tudi jaz... Če se ti zdi da so ji pleničke majhne kupi večje. Kg na pleničkah enostavno ne držijo. Ker je odvisno tudi od dojenčkove postave.


Tudi pri nas je bilo enako.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj večje pleničke?
29.5.2008 14:51:24   
coca cola
malo razmisli........npr. ti nosiš konfekcijsko številko spodnjega perila 40, pa probaj na sebe nategnit št. 36user posted image , boš lahkouser posted image  ,verjetno da ne boš.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj večje pleničke?
29.5.2008 14:52:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: *dina*

malo razmisli........npr. ti nosiš konfekcijsko številko spodnjega perila 40, pa probaj na sebe nategnit št. 36user posted image , boš lahkouser posted image  ,verjetno da ne boš.




user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu coca cola)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj večje pleničke?
29.5.2008 23:57:09   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: *dina*

malo razmisli........npr. ti nosiš konfekcijsko številko spodnjega perila 40, pa probaj na sebe nategnit št. 36user posted image , boš lahkouser posted image  ,verjetno da ne boš.




user posted image user posted image user posted image user posted image


oh, za polulat user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj večje pleničke?
30.5.2008 0:12:50   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: zoya24

Takrat, ko so mu tiste, ki jih uporabljate sedaj, premajhne user posted image


user posted image user posted image eh, pa neeee...kakšne imaš nouser posted image  tak dolgo mu jih daje gor, da preraste težo...

punce resno no...ko ga začnejo tiščat, sej se pa mnde ja vidi, kdaj je otroku kaj tesno in premajhno... al pa kupi št. večje, pa poskusi še te, 1x bodo že prišle prav.user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: *dina*

malo razmisli........npr. ti nosiš konfekcijsko številko spodnjega perila 40, pa probaj na sebe nategnit št. 36user posted image , boš lahkouser posted image  ,verjetno da ne boš.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj večje pleničke?
30.5.2008 0:27:57   
massylou
Mi tudi: če so ožulile ali prepuščale smo zamenjali takoj. Pa je mela Pampersovo 4ko že pri 6m (s 6,5 kilami za tiste do 18 kg).

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj večje pleničke?
30.5.2008 8:22:46   
*kinnie*
Jaz sem na one za 9-18 kg prešaltala, ko je imel nekaj čez 8 kg, in prav MUllerjeve so me pozitivno presenetile, ker nam ni bilo treba že prej na večje.

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj večje pleničke?
30.5.2008 8:30:10   
Marogica
O, krščen Matiček.... nooooo...








_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj večje pleničke?
30.5.2008 9:25:08   
Roberta69
Naš ima okrog 5 kg, pa sem se zadnje dni prav jezila na Pamperske št. 2, ker so non-stop prepuščale, včeraj smo pa probali št. 3 in čeprav na njem izgledajo prov smešno, ker nima tako velike ritke in se v njej skoraj izgubi user posted image , ne prepuščajo in to je važno, saj zato pa so, kajne user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?