|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zgolj ideja
4.6.2008 19:35:40   
amaya
Sicer nisem še začela z uvajanjem, vendar bom to storila kmalu. Tudi v posvetovalnici mi je rekla, naj začnem kar pri 4 mesecih, ker ga ne dojim (NA ŽALOST). Malo sem brskala tu gor, pa kako knjigo prebrala, ker mi je to še tako neznano in nerazkrito območje. Ko sem tako brskala, sem ugotovila, da tu vlada ena zmešnjava. Tam se mamice različnih starosti pogovarjate, kaj ste danes dale svojim sončkom za jest. Fajn bi bilo, če bi se mamice dobile kar po mesecih, ker bi bile tako tudi v veliko pomoč svojim naslednjicam.

No, zgolj kot ideja.user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zgolj ideja
4.6.2008 21:47:18   
mateyka
zakaj pa pri 4 mesecih?
samo če ti ne bo hotel jest, ga ne boš mogla prisilit user posted image mislim, sej lahko planiraš, samo mali je tisti, ki se odloči kdaj je čas user posted image zato tudi niso mamice tukaj po mesecih, bolj po tem kdaj začneš uvajat.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zgolj ideja
4.6.2008 22:56:25   
amaya
ja sej v končni fazi imaš prav....to sem potem dojela....no...sej pravim, zgolj ideja....

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zgolj ideja
5.6.2008 8:34:04   
kristinaj
jaz sem začela tudi pri 4m pa se ni obneslo.... sem počakala do 5m in je bilo dosti bolje....


začela sem z rižolinom, jabolko, hruško, banano, sem naribala in ji dala, pa zelenjavo brokoli, cvetača, por, bleda, krompir, korenček, bučke.....

na začetku je to par žličk, ki jim sledi polni obrok mleka.... kasneje se pa doze gh povečujejo in doze mleka zmanjšujejo .... najprej smo uvedli kosilo, nato sadni obrok zjutraj, sledila je pop malica in nazadnje večerja.....

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zgolj ideja
5.6.2008 12:59:34   
Solero
Midva sva začela točno na 4 mesece in je takoj bil za.

Tvoja ideja je pa realizirana v temi Starši čvekamo. Ti si potemtakem februarčica.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?