|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   umetno mleko_priprava ponoči
1.7.2008 16:45:55   
*lenc@*
mal čudn naslov a? user posted image user posted image user posted image

bo vsaj prebran postuser posted image

no zdaj pa k ? včas noče več mojega mleka in moram prpravt flašo, vse znam, ni problema, le moti me to k sam 1 uro lahko stoji pripravljeno mleko. Kako to rešujete? Date v hladilnik...?

me res zanima....

hvala in lepe poletne dni želim!


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: umetno mleko_priprava ponoči
1.7.2008 16:53:58   
Leiah
Naredis manjso kolicino, toliko kolikor mislis da bo pojedla.
Drugace pa daj prevreto vodo v trmovko in bo stavr postala zelo lazja.

_____________________________

Lp

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: umetno mleko_priprava ponoči
1.7.2008 16:55:22   
benika
Jaz imam grelec vode in vsakodnevno prekuhavam vodo. Ponoči, ko mali zajoka, vstanem, natočim vodo v stekleničko, jo pogrejem v mikrovalovki in stresem noter mleko. Vsega skupaj minutko dela.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: umetno mleko_priprava ponoči
1.7.2008 17:02:18   
NaTaŠa*
lej jest dajem mlek po flaški. In mi je ena prijateljica k dela na pediatriji rekla da imajo oni pripravljene flaške že v naprej in jih imajo v hladilniku. Pred uporabo jo pa pogrejejo v mikro. Drugače so ti pa že ostale napisale da prekuhaš vodo in daš v termovsko.

LP!


_____________________________

24.03.2008 je prijokal naš sonček- Nataša.


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: umetno mleko_priprava ponoči
1.7.2008 17:20:50   
*lenc@*
bom termosko in akcija... mi je še najbolj priročno, hladilnik je daleč stran.

hvala!

p.s. sem upala na še kako hitrejšo variantouser posted image user posted image zato sem objavla






_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: umetno mleko_priprava ponoči
1.7.2008 17:25:52   
mateyka
jaz sem zvečer ohladila vodo na 50 stopinj in dala v termovko, da sem lahko dala direkt iz termovke v flašo (nič gret ali mešat hladno in toplo vodo), takoj mleko not, zmešala in hopala hrana - par min user posted image sem bla bolj pr ta lenih - hmm, mogoče zaspanih user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
1.7.2008 17:52:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: umetno mleko_priprava ponoči
1.7.2008 18:03:59   
srki
V termovko, voda ni bila samo za ponoči, ampak tudi za podnevi, vsaj za zjutraj. Patronažna mi je rekla, da lahko voda v termovki stoji 12 ur.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
1.7.2008 19:38:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: umetno mleko_priprava ponoči
1.7.2008 19:51:11   
bodoča
Tudi pri nas v materinski šoli so govorili, da bog ne daj met vnaprej pripravljeno mleko, pol pa pridem v porodnišnico, so imeli pa za cel dan skup namešano v hladilniku in so pol pogrele samo pod vročo tekočo vodo.

Drugač pa sem jaz nekja časa doma prakticirala prkuhano vodo v termoski, zdaj pa odprem kupljeno vodo, dam za nekaj sekund v mikrovalovno, stresem not vnaprej odmerjen aptamil in konec. Vsega skup minutko dela.

Simpl ko pasulj. user posted image

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: umetno mleko_priprava ponoči
1.7.2008 20:32:48   
Paštetka
s plastenke sem si že zvečer nalila vodo v flaško in jo dala v mikrovalovko in naštimala na 30 s. Ko je zajokal sem samo vklopila.

Vse skupaj traja 45 sekund. Stresala sem po poti do posteljke user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: umetno mleko_priprava ponoči
1.7.2008 21:05:52   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča

Tudi pri nas v materinski šoli so govorili, da bog ne daj met vnaprej pripravljeno mleko, pol pa pridem v porodnišnico, so imeli pa za cel dan skup namešano v hladilniku in so pol pogrele samo pod vročo tekočo vodo.

Drugač pa sem jaz nekja časa doma prakticirala prkuhano vodo v termoski, zdaj pa odprem kupljeno vodo, dam za nekaj sekund v mikrovalovno, stresem not vnaprej odmerjen aptamil in konec. Vsega skup minutko dela.

Simpl ko pasulj. user posted image


Jaz sem imela pripravljeno mleko za ponoči. Sem pa flaške sterilizirala, mleko pa sem pripravljala z zelo vročo vodo in nato dala direkt v hladilnik. Pogrela sem v mikrovalovki.


(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: umetno mleko_priprava ponoči
1.7.2008 21:51:04   
lex
Punca je stara 10 mesecev. jaz sem moji že pri 3 mesecih dajala vodo iz pipe in ji nič ne manjka. Vodo sem naštimala na toliko kot mora bit, dala mleko not in evo pripravljeno, da se naje. Ne rabiš komplicirat z vodo, razen če imate ful onesnaženo vodo in je vi ne pijete iz pipe. Eni otroci pri 11 mesecih gredo v vrtec in tam dobijo kravje mleko za pit. Jaz sem ji pri 10,5 mesecih že začela kravje zraven mešat, da sma imeli bolj dolg in lažji prehod.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: umetno mleko_priprava ponoči
1.7.2008 23:04:41   
glen
Jaz sem ponoči imela pripravljeno na nočni omarici vročo vodo v termoski,zraven še malo mrzle(za vsak slučaj,če bi bila voda iz termoske še prevroča)in že pripravljeno dozico,tako da sem pol tik tak pripravla obrok.
Zlila vodo v flaško in že odmerjeno dozo mal potresla in v manj kot min. je bil obrok pripravljen.
V baby centru dobiš tako posodico z tremi predalčki,v katerih si že v naprej pripraviš dozo adapt. mleka.
Lp

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: umetno mleko_priprava ponoči
1.7.2008 23:06:10   
glen
E-trgovina > PRIPOMOČKI > Za hranjenje > Drugo
user posted image
user posted image Disperzijska Posoda Za Shranjevanje - Avent (159337)
Cena: 6,90 € / 1.653,52 SIT user posted image
V košarico > user posted image user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: umetno mleko_priprava ponoči
2.7.2008 6:41:31   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Jaz sem ponoči imela pripravljeno na nočni omarici vročo vodo v termoski,zraven še malo mrzle(za vsak slučaj,če bi bila voda iz termoske še prevroča)in že pripravljeno dozico,tako da sem pol tik tak pripravla obrok.
Zlila vodo v flaško in že odmerjeno dozo mal potresla in v manj kot min. je bil obrok pripravljen.
V baby centru dobiš tako posodico z tremi predalčki,v katerih si že v naprej pripraviš dozo adapt. mleka.
Lp



Enako. Vsako večer sem nesla na tasi termovko, flašo hladne vode, flaške in dozirko s pripravljeno merico mleka. To je bil kar večerni obred.
Sedaj mali skoraj ne pije več mleka ponoči, ampak samo čaj, tako da nesem zraven flaško pripravljenega čaja in je še lažje.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: umetno mleko_priprava ponoči
2.7.2008 8:12:21   
kristinaj
toplo vodo daj v termos in ko bo čas za pripravo zmešaš s prahom in to je to... pod hladno vodo ohladiš na primerno temp in nahraniš malčka...

pripravljeno mleko ni dobro da stoji..... jaz tega nisem prakticirala pa tudi shranjevanje že pripravljenega v hladilniku se mi ni obneslo, ker segrevanje traja precej več časa kot da shraniš vodo v termosu .....

naredi tako... pripravi mleko, potem ga podojiš in če vidiš, da noče mu daj flašo mleka, če bo pa že po ziziki se nasitil ga boš v lijak zlila.....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?