|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aktifferin kapljice
5.8.2008 13:36:58   
Anonimen
Zanima me,ce jih lahko kupim v Avstriji brez recepta ali  moram imeti bel recept???

Ce je katera zadnje case kupovala,se priporocam za informacijeuser posted image .

lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aktifferin kapljice
6.8.2008 15:43:17   
mamuška
Dobiš jih brez recepta.

Če pa želiš, jaz imam doma 2 steklenički sirupa Aktiferrin, ki je bil predpisan našemu alergiku, pa ga kljub vsem ukrepom žal ni prenesel. Ena steklenička je cela, v drugi pa 2 žlički manjkata. To drugo ti podarim, prva je pa lahko za simbolnih 5 eur tvoja, če želiš.


_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aktifferin kapljice
6.8.2008 22:56:55   
Anonimen
Smo ze dopoldan bili v Avstriji in nabavili. Ne vem,ce misliva isto, kapljice - sirup?.Jaz sem za steklenicko,30ml, dala 2eur.

LP

(odgovor članu mamuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?