|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izpadanje las
27.10.2008 13:46:47   
Bambincy
Imam vprašanje a katerega ne vem točno na koga se naj obrnem. Stvar je taka. Fantu pospešeno izpadajo lasje, kar je po vrhu glave že vidno. Star je nekaj čez 25 let. Kako mu lahko pomagam?
Kakšen šampon kupiti? Lahko kupiva kakšne tablete? Balzame? Karkoli? Imate izkušnje da kaj pomaga?
Gede na to da je pri moških bolj kot ne to tudi gensko pogojeno.

Ima malo daljše lase. Bi bilo bolje da bi imel kratke? Mu pri daljših lasje bolj izpadajo? Vpliva tudi gel, ki ga uporablja vsak dan kaj na to?
Se lahko obrneva na kakšnega dermatologa? Bi lahko kaj pomagali?

Najlepša hvala za informacije.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izpadanje las
27.10.2008 13:52:17   
babylove
Meni je frizerka rekla, naj jem pivski kvas. Pa mi je bilo nerodno vprašat, kako to izgleda in kje lahko kupim...

Drugače pa morda kakšne prehranske dodatke v lekarni, pa na sestanek z dermatologom po strokovni nasvet, če je res tako dramatično.

_____________________________






(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izpadanje las
27.10.2008 13:54:12   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Meni je frizerka rekla, naj jem pivski kvas. Pa mi je bilo nerodno vprašat, kako to izgleda in kje lahko kupim...

Drugače pa morda kakšne prehranske dodatke v lekarni, pa na sestanek z dermatologom po strokovni nasvet, če je res tako dramatično.


Pivski kvas dobiš v vsaki večji trgovini ala špar, mercator, tuš...tam, kjer je zdrava hrana, na tistih policah ga imajo, v tabletah je. Pa naj bi res pomagal, ja.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izpadanje las
27.10.2008 14:04:19   
Maxica
Fitoval plus šampon, losion, kapsule.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izpadanje las
27.10.2008 17:12:34   
kokoska007
naj začne razmišljat, da lahko z zelo kratkimi lasmi postane bolj sexi. mene pobriti bolj privlačijo. in res ne razumem moškega, da si da toliko opravt z lasmi.


(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izpadanje las
28.10.2008 10:51:28   
Ryssa
Pivski kvas res pomaga user posted image
Je pa od biotopa, imajo v lekarni in tudi raznih marketih. Je v prahu in kar prijetno nagravžen, ampak se navadiš. Dobijo se pa tudi tablete v dm-u, 100% pivski kvas, samo meni se je nekako zdel v prahu bolj učinkovit.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izpadanje las
28.10.2008 11:25:44   
enkratna
Ko sem jaz jemala pivski kvas, sem imela bleščeče lase. Pa tudi večji apetit in kg, tako da sem tole z B vitaminom kar opustila.

Zdaj bom sprobala domači recept: umivanje las z vodo od koprivnih korenin.
Recept za pripravi: korenine narežeš na manjše koščke (če so sveže, jih dobro opereš, sicer so tudi suhe uporabne). Daš v vodo, kjer mora vreti vsaj 1 uro. Ohlajen pripravek naliješ v flaško, in si s tem masiraš lasišče vsak dan.
Rezultate pa povem lahko šele čez par mescev (zdaj so mi namreč grozno izpadali 2 meseca...).

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izpadanje las
31.10.2008 11:24:52   
Abbott
Jaz imam tudi težave z izpadanjem las, pravzaprav imam tudi predel brez las. Obiskala sem homeopata (zdaj že 3 mesece jem njegove "kroglice" - ne vem, kako bi to opisala), samo ne vem, če je kaj bolje. Imam pregled 28. novembra, pa bova videla. Mi je pa rekel, da je to zaradi stresa. Samo niti ne vem, če sem res kaj blazno v stresu.
Ja, pazi, da kupiš organski šampon, pa kakšne kapsule si kupi, pa pojdi do homeopata, pa naredi nekaj, da bom čim manj stresa.

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izpadanje las
9.11.2008 17:22:30   
taši84
posebej za moške se dobi šampon od vichya. js uporabljam vichy dercos pa loh rečem da je dosti boljše. povprašaj v lekarni. js mislm da pri njem dolžina las ne vpliva na izpadanje pa gel tut ne.

lp


_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu Abbott)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izpadanje las
10.11.2008 15:38:24   
s.
Naročite si ampule za lase, ki res pomagajo proti izapanju.
Sama imam s temi ampulami odlične rezulate in jih ne zamnjeam za kaj drugega. Poleg ampul sem uživala se naravne zeliščne kapsule iz ovsa za boljšo rast nohtov, las in kože- skratka roževine.


(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izpadanje las
13.11.2008 12:57:17   
Abbott
Katere pa so te ampule?

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?