|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novoletni okraski z 17 mesečnim otrokom?
6.11.2008 10:25:34   
masna
Zdravo!

Glede na to da bomo morali letos vse nevarne novoletne bunke ipd. odstraniti iz dosegljivega polja, sem razmišljala da bi novoletno jelko lahko okrasila skupaj z otroci. Glede na to da sta še mala, pa ne vem kaj bi lahko delali da bosta lahko sodelovala...

Mislila sme mogoče da bi lahko izrezala motive iz kartona in bi onadva po njih s prstnimi barvami packala ali kaj podobnega.

A ima katera kako idejo?

hvala!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novoletni okraski z 17 mesečnim otrokom?
6.11.2008 10:30:27   
hubi
Čokoladne bonbone obesite gor, potem jih lahko reciklirate in poskrbite za lepo okolje. user posted image

Drugače pa je bil naš, ko je bil star 16 mesecev, tako fasciniran nad smrekico in vsemi bunkami, da jo je samo očarano ogledoval, pa sploh zraven ni upal. dala sem mu pa predhodno eno bunko za v inšpekcijo.

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novoletni okraski z 17 mesečnim otrokom?
6.11.2008 10:33:09   
Naja30
Čokoladni bonboni so super ideja, ker se jih lahko poje. user posted image
Če se ti da, pa pojdite nabrat storže in jih pobarvajte zlato, srebrno, rdeče... Sem pa vidla v hoferju ful lepe okraske iz slame ali nekaj podobnega. Ne vem točno, ampak zelo so mi všeč.

Naša je bila stara 1 leto, ko smo imeli smrekico z bunkami in vsem ostalim, pa ni nič trgala dol. Je kar gledala v smreko in lučke. user posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novoletni okraski z 17 mesečnim otrokom?
6.11.2008 11:02:48   
muha1
Iz slanega testa ali glinamola izrežite zvezdice, gobice,... Ko se posuši pa s prstnimi barvami popacate gor. Ko boš imela čas, pa jih prelakiraš, da bodo okraski trajni in jih boš vesila še naslednjih nekaj let user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novoletni okraski z 17 mesečnim otrokom?
6.11.2008 13:21:40   
nuala
Mi smo nekaj let imeli na smrekci samo okraske izslanega testa, ki sta jih pomagala narest in pobarvat in okraske iz gipsa ( ki sem jih naredila in pobarvala jaz ) pa žele bombone, take zavite v papirčke.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novoletni okraski z 17 mesečnim otrokom?
6.11.2008 13:27:34   
nuala
Drugače pa lahko še režete snežinke iz papirja, ali date gor kose vate, ali iz štanjol papirja delate okraske ( otroci kose papirja samo zmečkajo, ti daš pa notri vrvico ) ali delate verige iz papirnaih trakcev.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novoletni okraski z 17 mesečnim otrokom?
6.11.2008 13:35:37   
muška
jaz sem zamesila slano testo jima ga razvaljala in potem je sledila čaga z modelčki. Ko so bili "obeski" suhi, smo ponovili vajo z barvanjem.  jaz sem še narezala krhlje pomaranč in limon in jih posušila.
če se boste šli to varianto moraš računat na to, da se testo dolgo suši (da ne boš šla delat 3 dni prej) in pa še na mokre obeske naredi luknje za vrvice.

No mi smo potem skupaj okranclali naše drevce in lahko rečem, da je bilo najlepše !


če rabiš recept za slano testo:
-lonček soli
-lonček moke
-pol lončka vode (po potrebi več)

< Sporočilo je popravil muška -- 6.11.2008 13:36:21 >

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novoletni okraski z 17 mesečnim otrokom?
6.11.2008 17:33:32   
masna
Hvala za ideje!!

Zaenkrat se navdušujem nad slanim pecivomuser posted image . Muška hvala za recept, saj še nisem nič delala iz tega...


Jaz bom uživala, upam da tudi tamaliuser posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novoletni okraski z 17 mesečnim otrokom?
6.11.2008 17:42:12   
Anonimen
Masna, tvoja ideja o zvezdicah, ki bi jih otroci sami pobarvali se mi zdi super ... drugače mi je pa tudi fletno pogledat smrekico, ki je okrašena s plišastimi medvedki pa cofki iz volne.

(odgovor članu masna)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novoletni okraski z 17 mesečnim otrokom?
6.11.2008 19:27:39   
Ribica **
Slano testo je komot suho v treh dneh, sploh ce ga susis na radiatorju. Jaz imam recept tudi za susenje v pecici. Samo na vlagi jih ne smes imet, ker razpadejo, saj sol vlece nase vlago.

Jaz delam po tem receptu:

http://malenoreideje.blogspot.com/2007/11/okraski-iz-slanega-testa.html 

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 6.11.2008 19:28:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?