|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NS in spol
27.11.2008 8:38:32   
zaspančka
Mene pa sam zanima, kolkim od vas so na nuhalni pravilno napovedali spol? Drug mesec bom šla tut jaz pa me zanima, kok loh temu verjamem. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NS in spol
27.11.2008 8:41:13   
zmajaz
Meni ga niti v 1. in niti v 2. nosečnosti sploh niso povedali, ker se ni videlo. Na NS se spol bolj redko vidi - če se že, pa bolj pri fantkih. Prijateljici so napovedlai, da bo fantek in je res bil.

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NS in spol
27.11.2008 8:47:55   
kakteja
Jaz sem bila pred dobrim tednom pri Pušenjaku na NS in je rekel, da je 90%, da bo deklica. Juhuhu pričakujemo že drugo punčko. Pozdravček

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NS in spol
27.11.2008 8:48:35   
cupacups
Nevem no...zelo malokrat da ti povejo na NS....meni niso ker ni bila sigurna.....je pa nekje v 7 m in pol povedala da bo puncka, ampak se to je rekla ni 100%
Za fantke baje prej povedo....saj veš ...jim nekaj binglja tam doluser posted image

Pa tud od lege otroka je velik odvisno...moja je bila zmer tako čudno naštimana.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NS in spol
27.11.2008 8:51:27   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: cupacups
Pa tud od lege otroka je velik odvisno...moja je bila zmer tako čudno naštimana.


Moja tud - pri 20-ih tednih je rekel, da je "mogoče punčka", ampak ne more nič 100 % rečt, ker se zelo slabo vidi. Potem mi je pri 28-ih tednih potrdil, ko sem imela en izredni UZ. Pri 32-ih tednih, ko je bil 3. redni UZ se pa spet ni popolnoma nič videl spol.

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NS in spol
27.11.2008 8:53:15   
cupacups
user posted image pustimo se presenetiti user posted image

saj kolikokrat se je zgodio , da so rekli punčka bo ..pa je prijokal ven fantek....
to so stvari ki niso sto posto zanesljive...vsaj v odkrivanje spola.


(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NS in spol
27.11.2008 8:55:31   
zmajaz
Jaz zdaj v 2. nosečnosti spet čakam 20. teden - pa bomo videli, če se bo tokrat kaj boljše videlo kot prvič - ali bo spet odgovor "mogoče". Saj sem rekla - to že vem - da bo mogoče punčka, mogoče pa fantek. user posted image

Poznam enga, ki so mu skos govorili, da bo fantek, doma pa je že imel eno punčko. In je seveda ves navdušen že pred porodom ne vem kolikokrat zapil sina - častil kolege in vse, potem se je pa rodila punčka. user posted image   Kot zanalašč je pa potem še v 3. dobil punčko.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 27.11.2008 8:56:55 >

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NS in spol
27.11.2008 8:57:43   
cupacups
user posted image punča fantek user posted image vseeno je samo da živo in zdravo

user posted image user posted image user posted image user posted image čestitam za naraščajček pa čim mirnejšo nosečnost do konca in seveda še mirnejši porod pa da bo čim hitreje minil.

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NS in spol
27.11.2008 8:58:02   
sayuri
Meni je dr. Pušenjak na NS napovedal parček. In res je blo tko user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NS in spol
27.11.2008 8:58:13   
titi3
Najbolje je, da rečejo punčka, ker se v povprečju rodi več punčk. Tako imajo več možnosti, da uganejo. user posted image

Meni so sicer na nuhalni ful dobro videli, ker se je dobesedno nastavljala, potem so mi na morfologiji rekli isto.

Se zgodi pa tudi, da ti ven prikuka punčka in ti porodničar veselo reče fantek je. Potem ga pa babica popravi. Malo je bil pod dobo in se je zmotil. Resnična zgodba!

_____________________________

"A man can be destroyed but not defeated."

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NS in spol
27.11.2008 8:58:56   
titi3
Pod dozo ne dobo.

Sorry!

_____________________________

"A man can be destroyed but not defeated."

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NS in spol
27.11.2008 9:01:49   
sonček85
malokrat se vidi kaj bo ,še posebno pri user posted image ,bolje se vidi potem na pregeldih.Lahko če ima pa nogice lepo narazen tudi pokaže premoženje kaj ima.Meni se ni videlo

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NS in spol
27.11.2008 9:01:53   
misa4
Meni in moji sestrični je Strahova napovedala deklico, pri nasledjih ultrazvokih se je pa videl lulček. Zdaj imava obe fantka.

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NS in spol
27.11.2008 9:34:13   
ninini
Na nuhalni se ni videlo nič ampak pol mi je pa na vsakem pregledu rekla da bo fantek pa še slikico od lulčka mi je dala  in se je ful lepo vidlo,in seveda imamo zdaj po dveh user posted image   enga user posted image

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NS in spol
27.11.2008 9:38:48   
severnica77
Meni so na NS povedali, da bo fantek. Je pa rekla, da ne tega vzeti za 100 %. Potem na morfologiji so tudi rekli, da ima pištolco. In na koncu je tudi tako res bilo.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NS in spol
27.11.2008 10:30:29   
danijela in taja
bila sem pri dr. Strah v Domžalah ...rekla je da je verjetno punčka.....pa je res bila....

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NS in spol
27.11.2008 10:37:02   
petrazg
Mani je v 1. user posted image Strahova rekla na NS, da je 100% , da bo fantek. In na vseh pregledih so to ponavljali... in prišel je fantek.

Sedaj v drugo sem bila prav tako pri Strahovi na NS in je rekla, da sicer ni čisto sigurna, ampak da je 90% user posted image , da je fantek...  Sedaj sem v 17. tednu in čakam na morfologijo...

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NS in spol
27.11.2008 13:14:55   
evi28
Meni je na NS rekla, da kaže na to, da bo punčka in se ni zmotila.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NS in spol
27.11.2008 13:49:54   
piamaria
nam 3x prav- Dravlje, Sršen-Premru dr.user posted image

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu evi28)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: NS in spol
27.11.2008 13:59:07   
kajalin*
Meni,da bo punčka in je res.Ves čas so mi to govorili.

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?