|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dnevni vložki
19.5.2012 6:29:21   
Piška28
no jaz bi rekla da dnevni vložki niso škodljivi ampak 100% bombažni, kot so punce že omenile.. Taki naj se nosijo tudi takrat ko niste noseče in prav tako navadni vložki... imate par različič v DMju, in tud VIR je začel delat tanke dnevne vložke in ostalo... še bolj je če so vložki BIO - je res da so tam okoli 4-5 eu amapk 10 eu na mesec pač ni težko dat ko gre za tvoje zdravje...
hlačke so oprane z večinoma agresivnimi detergenti ki so večinoma krivi za vnetja, izcedke in srbečice tam spodaj ..
tko da tiste ki imate izcedke zdaj v nosečnosti povečane, sama ga imam tudi, in mi je G rekla da bombažne vložke sigurno lahko nosim, saj sigurno nimam toliko spodnjih hlačk da bi jih lahko 5x na dan menjala... tiste ki ga pa nimate pa lahko rečem samo - SREČKE!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: dnevni vložki
19.5.2012 10:07:49   
cilla

IZVIRNO SPOROČILO: Piška28


hlačke so oprane z večinoma agresivnimi detergenti ki so večinoma krivi za vnetja, izcedke in srbečice tam spodaj ..


Podpis. Začet prat perilo z natur pralnimi praški, s polovično količino praška od priporočene, dodatno izpirat, nič mehčalca,... potem boste lahko rekle, da so za izcedke krivi dnevni vložki.

(odgovor članu Piška28)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: dnevni vložki
19.5.2012 10:23:25   
artista7
brez parfuma pa čim bolj take da dihajo, ti so pomojem primerni. Meni že na splošno niso všeč taki, ki so prevlečeni z nekako plastično kopreno. Zato da so iz bombaža, pa ni nujno da so dragi. pa pustite tiste bio fore, ta izraz je dost znucan pomoje, ker je postal mala marketinška poteza. Bombažne pa mir, pomojem nima kaj biti, glavno da dihajo.

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: dnevni vložki
19.5.2012 11:18:35   
astrid1
Sem zelo vesela te teme, ker vidim, da obstajajo nosečnice, ki imajo močne izcedke.
Parkrat mi je bilo že kar malo čudno. Nisem navajena, da je kar naprej, pa še v takšni količini. Mi je pa ginekologinja rekla, da to ni nič kaj takšnega in da nimam vnetja. Telo se pač še naprej prilagaja nosečnosti..

Drugače pa perem perilo z minimalno količino pralnega gela, raje dodajam več kisa v pralni stroj. Mehčalca ne uporabljamo.

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?