|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Provokacija
22.12.2008 12:51:30   
julči
hej

krvni in kožni testi za alergijo na KM so bli ok in januarja greva z mojo takrat 8m user posted image na provokacijo. A mi lahko katera kej več pove o tem. ker je še dojena bom lahko tam z njo ne? a to dajo njej direkt kar mleko za pit al kako? notri naj bi ble tri dni- a greš vmes lahko na kakšen sprehod ven? a majo kakšen kotiček kjer daš lohk otroka mal na tla se igrat al ima na razpolago sam svojo posteljo? ste ble tam same z otroki al je bil tud partner z vami?kako ste prestali provokacijo?
me že zdej mal skrbi kako bo....
prosim za čim več izkušenj

hvala in lp


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Provokacija
22.12.2008 13:26:18   
*zoe*
Mi se pa šele odpravljamo na testiranje in bi rada vedela kako to poteka, če mi lahko na kraktko poveš? A si to 1 dan v bolnici a gres takoj domov? Koliko časa traja testiranje?

Hvala za odgovor.

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Provokacija
22.12.2008 13:36:01   
Petr_a
julči kako izgleda provokacija ne vem,mi smo fedno imeli testiranje tako kot vedno.
Zoe ,v 1 dnevu vse opravite.Kožne zveste takoj če je,krvne pa dobite po pošti.
Kožni so v roku 20-30 min .

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Provokacija
22.12.2008 13:47:22   
julči
zoe tko je kot pravi petra, kožni so takoj, krvne pa čakaš kot ..... mi smo jih 1,5 m. Srečno vsem!

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Provokacija
22.12.2008 14:30:28   
Anonimen
men je zdravnica to obrazložila tako, da greš z otrokom v bolnico in potem je uglavnem mlečne izdelke in čakajo kaj bo

(odgovor članu julči)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Provokacija
22.12.2008 14:40:59   
simona2
Provokaciaj zgleda tako, da si tam 3 dni in otroku dajejo Aptamiluser posted image user posted image . Tudi jaz sem mislila, da dajo kakšne mlečne izdelke, dajo pač AM, ki vsebuje mlečne beljakovine. Postelje seveda nimaš svoje, če pa si doječa mati si lahko tam, ampak spiš na zložljivi postelji ali pa celo na gugalniku (pripada pa ti hrana v menzi na tvoje zavarovanje - zajtrk, kosilo, malica in večerja). Tako je bilo pri nas en šit, saj sem ji že jaz prej doma dajala kaj, ki je vsebovalo mleko, potem ko smo bili negativni na testih.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Provokacija
22.12.2008 15:40:37   
pipic
Saj Am je kravje mleko 

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Provokacija
22.12.2008 18:53:22   
pob@linček
A ce ne dojis pa ne smes bit tam?user posted image

_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Provokacija
22.12.2008 18:54:41   
Petr_a
če ne dojiš si tudi lahko tam,samo mama ne dobi hrane,pa mislit tudi da je nekaj za prenočitev za plačat ali ne?To zadnje ne vem ;)

(odgovor članu pob@linček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Provokacija
23.12.2008 8:32:48   
Natali07
Odvisno je kam greste na provokacijo. Jaz sem bila s sinom ko je imel 10 mesecevna Jesenicah, sem ga še dojila in zato sem bila z njim brezplačno. Imela sem svojo posteljo in vse obroke. To plača zavarovalnica za doječe mame. Če pa ne dojiš pa lahko bivaš ob otroku in se odločiš ali plačaš samo nočitev z zajtrkom ali tudi vse ostale obroke. Če pa ne spiš tam, si pa lahko zjutraj od 8 pa zvečer do 21:00 ob otroku - to pa ni nič za plačat.
Provokacija pa je zgledala tako, da so mu postopno dajali aptamil 5ml, 10, 15 prvi dan na ne spomnim se na koliko ur. Drugi dan so dozo povečali mislim da 30, 60, 90  in tretji dan je pojedel en gost obrok z prilagojenim mlekom (ker še ni bil star 1 leto). Tisti, ki pa so stari več kot eno leto jim pa dajo gosti obrok prav s kravjim mlekom. Po vsakem vnosu so pregledovali kožo in blato, če bi prišlo do kake reakcije.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Provokacija
23.12.2008 8:40:50   
maša2008
Brez skrbi, doječa ali pa nedoječa mama, pri otroku si lahko 24 ur na dan. Tako je v Ljubljani. Čez dan sta lahko oba starša, čez noč pa eden. Zvečer dobiš fotelj, ki se raztegne v posteljo in dve rjuhi. Če dojiš ti pripadajo brezplačni obroki, če pa ne, pa si kupiš bone in greš prav tako lahhko jest v njihovo menzo. Drugače pa si lahko spodaj v pritličju kupiš kaj za pod zob - sendviče, zavitke, kavo, pijačo..... 
Ko je otrok enkrat sprejet na oddelek odpade vsako sprehajanje zunaj. Ti seveda lahko greš, otrok pa ostane na oddelku. Na razpolago imaš posteljico, in tam se pač igra. Igralnic ni.
Komoditete ni, ampak osebje pa je zelo prijazno.

(odgovor članu pob@linček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Provokacija
23.12.2008 12:10:52   
julči
hvala vsem za odgovore

(odgovor članu maša2008)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?