|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cucelj nevaren?!
28.12.2008 8:09:43   
Ana Luna
če nam ostaja mleko, ga načrpamo in damo malemu ponoči, ko smo preveč utrujeni za dojenje. ampak mali flašo tako vleče in golta, da se mu vedno zaleti in rata čisto rdeč in mi ga moramo začeti močno trapljati po hrbtu ... user posted image zato me je flaše postalo že resno strah. user posted image cucelj ima najmanjšo možno odprtino - za 0 mesecev, ampak vseeno teče (pre)hitro.
imate kakšen nasvet?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cucelj nevaren?!
28.12.2008 8:14:20   
Anonimen
Moja prva punčka se je davla po Aventovem cuclju,tako da smo prebekslali na Nukuser posted image Poskusi zamenjati,recimo Toppi Tippe (tko nekakouser posted image ) je zelo podoben bradavici.

(odgovor članu Ana Luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cucelj nevaren?!
28.12.2008 8:20:04   
onur
Tudi moja je zadnjič ponoči ratala vsa rdeča in brez zraka, vendar je vlekla iz joške in se ji je zaletelo. Provaj pa res zamenjati cucelj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cucelj nevaren?!
28.12.2008 8:38:39   
Anonimen
Če se ti davi le iz flaške probaj res zamenjati cucelj.Pri joški pa lahko pride do navala mleka in revež ne more tko hitro požirati in se mu zaletiuser posted image

(odgovor članu onur)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cucelj nevaren?!
28.12.2008 10:03:45   
Ryssa
Naš je iz aventovega lepo jedel, po nuku se je pa davil ker tam pa res ful teče ven.
Vprašanje če sploh iz katerega cuclja teče manj kot iz aventovega user posted image
Problem je po mojem to, da ne zna jesti po flaški.
Probaš lahko še pod drugačnim kotom, držat flaško ali pa malega malenkost privzdigneš da ima glavco malo višje. Našemu se je ponavadi zaletaval če je bil čisto leže.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cucelj nevaren?!
28.12.2008 11:13:11   
matic0105
Drži ga malce bolj pokonci, glavice pa ne sme imeti nazaj, naj jo ima obvezno mal naprej - lahko poskusiš tudi tko, da ga npr s prstancem rahlo pritisneš na prni koš oz tja, kamor seže prstanec. Tko so mene učili v RA.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cucelj nevaren?!
8.1.2009 22:24:02   
caligula
flaška Tommee Tippee je ista kot bradavica... moj tud opazi ne, da je na flaškiuser posted image

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?