|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   drugačen poročni večer kot klasično
5.1.2009 18:04:16   
mojca345
zdravo, razmišljam, pa nimam več idej....namreč midva bova imela poroko v majhnem številu ( 6 do 8 ljudi ). na ljubljanskem gradu...po tem...bomo zavili v kavarno, kjer si bomo prioščili šampanjec, sirček, grisine in na koncu poročno torto....

potem pa se bomo razšli....

midva imava v mislih, da se skupaj peljeva z dvigalom dol...potem pa na :
a ) gala večerjo v "fenci restarurant "
b) gledališče

ali pa....?????....imate ve kakšno idejo....( da ne bi kaka napisala kaki biljard ali kaj...user posted image  )

jest si želim svojo poročno obleko tut čim dalj nosit...user posted image ...če si jo že izsposodim, da jo potem 100% uporabim...itak bo zvečer letela dol...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: drugačen poročni večer kot klasično
5.1.2009 18:26:33   
FLASK_A
ne razumem točno... Ne veš kam bi šla s svojim dragim sama po poročnem prigrizkuuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: drugačen poročni večer kot klasično
5.1.2009 19:06:16   
Gina
Zelo težko se vživim v to situacijo, ker ko sem hotela imeti veliko večerjo, sem hotela, da se vidi moja obleka in da sem pač glavna zvezda, sem tudi bila, ampak zato imela še kar veliko poroko z vsem pompom zraven.

Zdaj bi si želela kvečjemu majhno poroko, brez ceremonij, še obleko bi imela ne-glih-poročno. Bi hotela bit samo z mojim in uživat en z drugim.

Ti bi pa hotela bit zvezda večera v lepi oblekci, brez povabljenih ljudi. NO, to dvoje mi pa ne gre skup.
Potem je boljše, če greš s temi svojimi povabljenimi še mal po stari ljubljani šetat pa se slikat, pa kar tako se veselit (ena moja frendica je tako naredila, pa je bilo prav luštno), potem pa nekam mal zaplesat - saj ni tako drago, če še 4 ali 6 ostalih častita zraven.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: drugačen poročni večer kot klasično
6.1.2009 7:55:54   
zimbra
Nič sicer nisi napisala kaka finančna sredstva si imela v mislih, prav tako ne razumem, ali bi rada da po zakuski ostaneta z možem sama ali iščeš nadaljevanje tudi za svate?

Če bosta sama, bi jaz rezervirala sobo v enem fensi hotelu (Lev v Ljubljani, ali še boljše Palace v Portorožu), in se pustila razvajat... najprej intimna večerjica, potem naj vama pripravijo jakuzzi samo za vaju, nato pa seveda "prespat" user posted image in zjutraj zajtrk v postejo.  Tudi v  Palacu cene niso tako navite (navadna soba je že 200€) in če se odpoveš "ohceti" to ni tak strošek.

Ena od mojih prijateljic je tako naredila in pravi da si je poročno noč zapomnila za vedno. Intimno in lepo. user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: drugačen poročni večer kot klasično
6.1.2009 13:29:09   
mojca345
zimbra, ni slaba ideja...

ja sama bova potem....

(odgovor članu zimbra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: drugačen poročni večer kot klasično
6.1.2009 13:32:57   
Lalica1
Se strinjam z zimbro. Pa se zapeljita lepo do obale, rezervirajta sobo in si privoščita razvajanje v nedogled. Kolikokrat si pa to drugače privoščimo? Nikoli!

Pa vso srečo in lep poročni dan ti želim!

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: drugačen poročni večer kot klasično
6.1.2009 21:04:15   
mojca345
sem dala popvprašvenje na lifeclass hotele....če že pol bi šla ful rada na morje....pa še mrzlo ni tok tam...sicer se dragi zdej nagiba, da bi več prjatlov povabil....pa da bi imela pač mal večjo fešto....

danes sem pomerjala prvič obleke....uff...ful je bilo dobr....ko sva šla ven...sva bila oba istih misli...ena obleka nama je bila tako všeč, da bi jo kr kupla....sam 800 eur...ni šans...pa kej čem pol z njo...sej jo bom sanm enkrat nosila.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?