|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velikost foliklov v času ovulacije?
21.1.2009 17:51:08   
divans1
Danes je 10.dan ciklusa in sem bila prvič na UZ, pa je ginekologinja rekla, da morm pridet spet v petek, je pa vidla v desnem jajčniku majhne folikle, eden je bil pa večji 13mm. Kako je kaj s tem, če kira kaj ve? Mi je pa rekla, da zdej nč met spolnih odnosov. Kolk pa mora bit velik folikel, da se iz njega izloči jajčece in nastopi ovulacija? Je mela še kira tako spremljanje ovulacije? Hvala za odgovore!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Velikost foliklov v času ovulacije?
22.1.2009 15:32:29   
ursa30
jaz samo pravim, imaš super G, da si je vzela čas zate in da spremlja tvojo ovulacijo. moji se očitno ni dalo ukvarjati s tem, tako da sem jo zamenjala in upam, da bo ta boljša in bolj razumna.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Velikost foliklov v času ovulacije?
23.1.2009 14:54:43   
Anonimen
nekje sem prebrala da mora bit folikel 19-21 mm velik. mogoče se motim. 

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Velikost foliklov v času ovulacije?
24.1.2009 20:06:53   
rozca81
Ojla!
Sem namreč nova na portalu,pa vendarle se pridružujem debati na temo velikosti foliklov in spremljanje le-teh v času ovulacije. Tudi jaz sem bila na tem pregledu pa mi je gin. povedala da imam velike folikle nalevem jajčniku 11 mm in več na desnem 7-8 mm in več. Res ne vem sicer kako je z velikostjo foliklov , ampak so mi na ponovnem pregledu reli da je to vse ok.
Na pregled pa so me poslali zaradi dveh zadržanih splavo, kjer ne ugotovijo vzroka zakaj do tega pride, da plodek kar naenkrat odmre. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Velikost foliklov v času ovulacije?
24.1.2009 20:09:05   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

nekje sem prebrala da mora bit folikel 19-21 mm velik. mogoče se motim. 


Ja res je! Pa sluznica odebeljena...


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Velikost foliklov v času ovulacije?
25.1.2009 18:06:29   
naja2
Jaz sem bila na UZ 16 dan in je bil 20mm.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Teh 9 stavkov NE recite paru, ki (še) nima...
Prikrita sporočila v teh najpogostejših stavkih, ki jih sprejemajo pari brez otrok, povsem spregledajo občutke strahu, d...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?