|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nov tiskalnik
23.1.2009 14:49:22   
alenkica
Kupujem nov tiskalnik mi je Hp crknil že po dveh letih. zato nočem več te firme.

Zanima me, kako ste kaj zadovoljni z Epsonovimi tiskalniki?

So vredu? Tihi? Imate probleme z njimi.

Če imate kake izkušnje mi prosim napišite.

Aja gledala sem posebej ta model, se mi zdi kar dober:
Večfunkcijska naprava Epson Stylus SX105
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nov tiskalnik
24.1.2009 8:41:10   
RoZala
Mi imamo še vedno HP-ja ampak prva stvar, ki bi jo jaz pogledala je cena kartuše oz tonerja. Te znajo bit gromozanske.

Mislim, da je treba pri Epsonih zamenjat celo glavo, ne samo kartuše in da se kartuše rade zasušijo. Malo pobrskaj po forumih.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nov tiskalnik
24.1.2009 8:46:18   
Anonimen
mi imamo HPja že uf 13 let.

tko kot je napisala rozala, mal si poglej cene kartuš, da ne boš tam bankrotirala. pa načeloma so večfunkcijske naprave slabše kakovosti, kot vsak posebej. ni pa nujno seveda.

o epsonih pa nimam pojma user posted image

(odgovor članu RoZala)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nov tiskalnik
24.1.2009 10:37:26   
mily
Jaz imam Epson Stylus in ti takoj povem, da ga ne bi več kupila. kartuše so med dražjimi in tudi na splošno veljajo Epsoni med največjimi porabniki kartuš. Jaz imam tako, da imam notri 4 barve (modro, rumeno, rdečo in črno) in lahko menjam vsako posebej (vsaka stane cca 20€). Je pa tako, da če se ena čisto izprazne, ne bo printal (če bi recimo spraznala rumeno, ne boš mogla printat rečmo samo s črno).

In ja, barve se rade zasušijo, če ga nekaj časa ne uporabljaš, sam ka vem, jst jo takrat ven vzamem, malo potresem in je spet ok.



Prec ko bo šansa ga bom menjala al za HPja al pa Canona.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nov tiskalnik
26.1.2009 16:14:23   
alenkica
O hvala mily za odgovor. Epsona ne bom vzela. Ker sem gledala enak model ko ti!

L.p.

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.





5ri



(81%)

(19%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!