|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
trajanje materinske šole 19.4.2005 13:06:33
|
|
|
|
petraCBU
|
Traja ravno nekako en mesec, ali malo manj. Trikrat na teden se odziblješ tja za dve uri, mislim da vsega skupaj 10 predavanj. Telefonske nimam, vsekakor pojdi pred tečajem po nalepke v sprejemno pisarno porodnišnice. P.
|
|
|
|
|
trajanje materinske šole 19.4.2005 13:09:21
|
|
|
|
Rabarbara
|
Živjo, traja en mesec, prvič dobiš urnike in vsebino predavanj, potem pa še 9x. Info 8-15h, 522-60-48. Naslednja šola je 3.5., za junij pa ne vem. Še prej pa moraš z zdravstveno izkaznico po nalepke, ki jih oddaš na prevem predavanju.
|
|
|
|
|
trajanje materinske šole 19.4.2005 13:38:15
|
|
|
|
KMALU
|
V katerem mescu pa moras biti, da lahko naredis solo?
|
|
|
|
|
trajanje materinske šole 19.4.2005 13:58:07
|
|
|
|
Rabarbara
|
Priporočajo, da greš v 7. mesecu, predvsem zaradi tega da ne "pozabiš", ampak greš lahko tudi prej. Jaz sem šla prej, ker bo maja, junija že lahko vroče... LP
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubriki30 dejstev o nosečnostiNosečnost je eno izmed najlepših življenjskih obdobij. Prinaša pa tudi marsikatera presenečenja.
Zadnje s foruma
Seks.
Admin
Po seksu z možem, vi?