|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kampiranje ob Blatnem jezeru
10.3.2009 14:38:33   
silvy
A je kdo bil tam? Ponudb je veliko, a nevem katero bi izbrala. Malo sem čekirala po netu, pa mi ni čist vse jasno. Zanima me:
- kateri kamp priporočate (z 2-letnikom)?
- kateri kraj sploh?
- kakšen je dostop do vode?
-baje da je voda nizka, kaj pa temperatura vode?

Aja, radi bi bili blizu plaže, pa da so igrala ....ne bi se pa radi selili iz kampa v kamp, ker smo preleni za take zadeve.

Hvala!

Silvy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kampiranje ob Blatnem jezeru
10.3.2009 17:59:14   
ribica.
glede kampa ne vem, samo voda je primerne temperature in tako nizka, da bi po moje lahko šel na drugo stran brez da znaš plavat.

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kampiranje ob Blatnem jezeru
2.4.2009 23:00:29   
Katjusa
mi smo bli enkrat na blatenem jezeru.... super je blo dober dostop do plaže igrala med kampom in plažo.... voda je super v vodi mivka, ful plitka daleč od obale, je pa treba pazit k se otroc (mal večji) igrajo in delajo luknje v dnu, ki se seveda ne vidijo in ti naenkrat zmanjka tal pod nogami, predvsem je nevarno za male otroke in če neseš melega otroka in padeš.... šli smo na spodnjo stran (bojda je boljša kot zgornja) slabe strani takratnega kampiranja so pa na prvem mestu komarji in potem železnica in glavna cesta.... sicer železnica niti ni tak moteča, čeprav je potekala v bistvu posredi kampa ampak ta glavna prometnica je pa res bla user posted image dolgo v noč je promet in potem že zgodaj zjutraj....
na žalost se imena kampa ne spomnim blo pa je ful poceni in zelo lepo urejeno, mi smo šli kr na blef tam je tak polno kampov tak, da če tud greste kr tko boste hitro našli kar vas bo pritegnilo.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?