|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dohodnina - olajšava za ....
11.3.2009 21:33:09   
Janeja
vzdrževane družinske člane. A je bilo letos spet treba poslat tisti obrazec do 31.1. ali bodo otroke avtomatsko upoštevali tako, kot pri lanskoletni dohodnini?
Ja, saj vem, da sem se zgodaj na to spomnila. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dohodnina - olajšava za ....
11.3.2009 21:49:36   
katjes
Seveda, kot si že sama napisala, čas si imela za izpolnitev obrazca do 31.1..
Če tega nisi storila imaš še vedno možnost oddati ugovor na informativni izračun dohodnine, to pa seveda za sabo potegne kasnejši datum pravilne odločbe in pa tudi kasnejše vračilo preveč plačane akontacije dohodnineuser posted image !


_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dohodnina - olajšava za ....
12.3.2009 9:48:55   
ZmajTolovaj
No, važn da jo vrnejo, a ne user posted image user posted image user posted image
Ja, 31. 1.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dohodnina - olajšava za ....
12.3.2009 11:26:24   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

vzdrževane družinske člane. A je bilo letos spet treba poslat tisti obrazec do 31.1. ali bodo otroke avtomatsko upoštevali tako, kot pri lanskoletni dohodnini?
Ja, saj vem, da sem se zgodaj na to spomnila. user posted image



Otroke bodo upoštevali "avtomatsko", če sta jih ti ali partner med letom uveljavljala......tako kot je bilo že lani......

Lahko pa, ko dobiš odločbo, še vedno oddaš ugovor, če se vama zdi ugodneje otroke kako drugače uveljavljati, kot sta jih med letom.....recimo, če jih uveljavljaš pri olajšavi nekaj mesecev ti, nekaj mesecev pa partner, ker je to za vaju ugodneje.....

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dohodnina - olajšava za ....
12.3.2009 12:12:48   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Otroke bodo upoštevali "avtomatsko", če sta jih ti ali partner med letom uveljavljala......tako kot je bilo že lani......


To drži - ampak vsi ne uveljavljajo otrok med letom - jaz jih recimo ne. In v tem primeru je treba oddati obrazec oziroma potem podati ugovor, drugače ti olajšave za otroke sploh nikjer ne upoštevajo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dohodnina - olajšava za ....
12.3.2009 12:39:08   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Otroke bodo upoštevali "avtomatsko", če sta jih ti ali partner med letom uveljavljala......tako kot je bilo že lani......


To drži - ampak vsi ne uveljavljajo otrok med letom - jaz jih recimo ne. In v tem primeru je treba oddati obrazec oziroma potem podati ugovor, drugače ti olajšave za otroke sploh nikjer ne upoštevajo.


Saj sem napisala, da DURS otroke "avtomatsko" upošteva, če se že med letom uveljavljajo.....

Če jih pa noben starš ne uveljavlja med letom pa normalno, da morata do 31.01. oddati vlogo ali pa napisati ugovor......


(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dohodnina - olajšava za ....
12.3.2009 13:14:38   
Ulrica
Ali je možno še kaj spreminjati - mislim otoke, po mesecih komu jih daš za olajšavo? Oddala sem do konec januarja, pa sem pri inf. izračunu naredila napako.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dohodnina - olajšava za ....
12.3.2009 14:25:46   
liliana
Ko dobiš izračun od davčne lahko daš ugovor......

(odgovor članu Ulrica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dohodnina - olajšava za ....
12.3.2009 14:46:04   
katjes
Preden poteče rok za pritožbo, imaš še čas za spreminjanje časa uveljavljanja otroka!

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu Ulrica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dohodnina - olajšava za ....
12.3.2009 20:48:33   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Če jih pa noben starš ne uveljavlja med letom pa normalno, da morata do 31.01. oddati vlogo ali pa napisati ugovor......


Se mi je zdelo. Torej bomo letos pisali ugovor.

Mater sem jezna sama na sebe, da sem na to pozabila. Če nimam na koledarju napisano se sploh nič ne spomnim. Zgleda, da me že mal EMŠO matra. user posted image
Pa zdaj si bom vsaj lahko izračunala, katera kombinacija se nama bolj splača. Smo šele včeraj dobili povzetek OD-jev, zato sem se pa tud spomnila. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dohodnina - olajšava za ....
13.3.2009 14:04:20   
princeska29
gdaj pa se potem začnejo odločbe prejemat?????sma midva tudi dala vlogo

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dohodnina - olajšava za ....
13.3.2009 17:30:58   
katjes
Lani je šla prva  runda informativnih izračunov v "obtok" v začetku aprila, druga runda pa nekje sredi maja!
Mislim, da bo letos tudi nekaj takega!

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?