
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Kdaj kravje mleko v hrani? 16.3.2009 14:14:44
|
|
|
|
frutka_
|
Skuto in smetano sem ji zaćela dodajat zdaj, po 8.mesecu. Z mlekom pa bom počakala do 1.leta. V familiji nimamo alergikov, po nasvetu P ji lahko dajemo in nima nobenih težav.
|
|
|
|
|
RE: Kdaj kravje mleko v hrani? 16.3.2009 14:22:25
|
|
|
|
boni25
|
Ojla Jaz sem mu začela dajati alpsko mleko pri 9 mesecih.Sem vprasala v posvetovalnici in so mi rekli da če je ze jedel skuto in jogurte in če ni bilo nobene reakcije da lahko.Je rekla da zato naj ne bi dajali takega mleka ker ima adaptirano sestavine ki jih otrok rabi za rast in razvoj.Zato mu jaz recimo kasice delam z alpskim zvečer in zjutraj pa se vedno dobi adaptirano mleko.
|
|
|
|
|
RE: Kdaj kravje mleko v hrani? 16.3.2009 14:37:57
|
|
|
|
Najaa
|
Delaj tako kot pri prvem. Zakaj bi pri drugem začela komplicirat? Drugače pa sem jaz taprvi začela dajat mleko v hrano okoli 8m. Samo alpsko pa pri 11m, ko se je nehala dojit. Tokrat bom tudi tako delala.
|
|
|
|
|
RE: Kdaj kravje mleko v hrani? 16.3.2009 19:44:48
|
|
|
|
kajajaka
|
pinka, delaj tako, kot pri prvem... nič ne bo narobe! Jaz sem tudi takrat začela.
|
|
|
|
|
RE: Kdaj kravje mleko v hrani? 16.3.2009 20:39:49
|
|
|
|
Čarli08
|
IZVIRNO SPOROČILO: pinka1 Pri prvem sineku sem kar hitro (po 6 mesecu)začela pripravljat špinačo, kolerabino omakco, kumaričino omako, pire krompir itd. s svežim kravjim mlekom (kupljenim). Tokrat sem vprašala par mamic, pa so mi različno odgovorile. Ene so kombinirale z Aptamilom - jaz to glih ne bi, ker je potem okus čisto drugačen. Ene so dodajale kislo smetano in jogurte v omake pred mlekom. Ene pa kar z vodo. čeprav si ravno ne predstavljam špinače in pireja samo z vodo, pa po možnosti še nič soljeno. Bogi dojenčki da morajo to jest. Kaj pravite? Vprašaj pediatra, malo delaj pa po svojem občutku.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKaj se spreminja za starše in otroke?V zadnjih mesecih so začele veljati pomembne spremembe zakonodaje za vrtce, šole in družine. Preverili smo, kaj se je sp...
Zadnje s foruma
Cepljenje pri 1 letubusklcaKakšne stranske učinke so imeli vaši otroci pri cepljenju pri 1 letu (mumps, ošpice, rdečke)?Nobenih (
50%)

Vročino, tudi nad 38,5 (
7%)

Vročino do 38,5 (
7%)

Izpuščaj brez vročine (
4%)

Samo sitni oz. zaspani, brez vročine (
9%)

Nismo še bili cepljeni (
23%)
Število vseh glasov: 130Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!