|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rojeni novembra oz decembra?
26.3.2009 8:17:38   
xerox
Rodila bom novembra oz decembra pa me že zdaj zanima kako ste vpisovale vaše otroke, ki so rojeni takrat? Ker septembra ima šele 9 mesecev in je premajhen za vrtec, če pa ga hočeš vpisati decembra pa je verjetno že vse zapolnjeno s septembrom? Ali jih normalno vpišejo s septembrom , čeprav so premladi in potem plačuješ rezervacijo do decembra?

Ker že v drugo se mi ne bo izšlo, da bi rodila septembra oz oktobra in da ne bi imeli problem z vrtcemuser posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rojeni novembra oz decembra?
26.3.2009 9:18:51   
tintin
evo first hand experience

Mi smo ga vpisali za september in do oktobra ko smo začeli z uvajanjem plačevali kot da bi bil v vrtcu (odšteli so samo prehrano). Sicer pa, v kolikor nimaš 3 otrok, porodniško tako končaš pri otrokovih 11m, kar pomeni, da itak takšrat počas začneš uvajat, kar v skrajnem primeru pomeni (če je rojen konec meseca) dva meseca plačevanja vrtca za bz (oz toliko da ti držijo mesto).



(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rojeni novembra oz decembra?
26.3.2009 9:40:32   
Katrin
Jaz sem rodila januarja, pa sem sina vpisala s septembrom. Ker nas je bilo kar nekaj takih staršev, so letos prvič v našem vrtcu odprli skupino z novembrom, ko je vstopila v vrtec prva punčka, naslednja decembra in naš user posted image  januarja. Sedaj jih je v skupini 8.



_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rojeni novembra oz decembra?
26.3.2009 14:57:09   
karin412
Pri nas je možno plačati rezervacijo za največ 2 meseca kadarkoli v letu in je to 40% cene. Pozanimaj se.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rojeni novembra oz decembra?
28.3.2009 20:59:16   
hokejistka
Rodila konec decembra, na vpisni list navedla datum vstopa 1.12., bila sprejeta in začela obiskovati in plačevati vrtec z decembrom.

lp

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rojeni novembra oz decembra?
28.3.2009 21:14:44   
dream3
Rodila sem v začetku decembra, vrtca nisem dobila, ker je v naši občini vpis v vrtec junija in septembra. Pozanimaj se, kdaj vpisujejo pri vas. 
lp

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rojeni novembra oz decembra?
29.3.2009 10:18:59   
botrca
Rodila sem decembra in itak da navedeš kdaj gre otrok v vrtec. Šola se začne septembra in takrat gredo vsi, za vrtec je pa drugače.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu dream3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rojeni novembra oz decembra?
29.3.2009 18:10:02   
*bubi*
Sin je rojen novembra in je bil takrat sprejet v vrtec s 1.11., ni bilo treba plačevat nobene rezervacije.

Takrat se potem nisem odločila za vrtec in sem to že v štartu povedala, da ga najverjetneje ne bo (ker sem potrebovala varstvo že s septembrom), pa so mi vseeno čuvali mesto do konca decembra. Mi je ravnateljica sama rekla, naj imam to za rezervo, če se privat varstvo ne obnese user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rojeni novembra oz decembra?
29.3.2009 18:51:10   
nejcko
Pri nas vpišeš otroka s tistim mesecem, ko zaključiš s porodniško. Vsako leto se septembra odpre ena skupina, ki je potem polni preko celega leta. Rezervacije pa se ne plača nič.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rojeni novembra oz decembra?
1.4.2009 18:30:29   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Pri nas vpišeš otroka s tistim mesecem, ko zaključiš s porodniško. Vsako leto se septembra odpre ena skupina, ki je potem polni preko celega leta. Rezervacije pa se ne plača nič.

Enako. Žiga je šel v vrtec s februarjem.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rojeni novembra oz decembra?
2.4.2009 15:34:13   
mayci
V našem vrtcu je taka gneča, da sprejemejo samo tiste, ki začnejo z vrtcem septembra. Kasneje le v primeru, da se kakšen otrok izpiše...

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rojeni novembra oz decembra?
4.4.2009 5:23:51   
Kerensa*
Rodila sem 10. decembra 2005, otroka sem vpisala v vrtec 11. decembra 2006, vrtec pa je začel obiskovati 03. januarja 2007. Brez problemov.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To storite, ko se otrok grdo obnaša
Kaj storiti, ko se otrok grdo obnaša? Ga kaznovati? Kričati nanj? Ne, strokovnjaki pravijo, da je v takšnih primerih naj...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?