|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nasvet
9.5.2005 7:11:36   
Kris
Dobro jutro punce,

potrebujem en nasvet.

Tokrat sem imela M :hudicek: dan in pol in to malo.

Res čudno. Malo me je zaskrbelo. Prejšnji ciklus sem jo imela dva dni, tokrat pa dober dan. Ponavadi jo imam 4-5 dni.

Kaj menite, je lahko hudo narobe?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nasvet
9.5.2005 7:18:36   
naja78
o kris.naj ti skušam na hitro odgovoriti.
pri meni se je dogajalo podobno.ponavadi sem imela :hudicek:3-4 dni ,zdaj pa 2-3 dni,skratka opazim razliko.o tem sem povedala G,pa je rekel,da ni hudga,je pa odraz hormončkov,ki so verjetno mali podivjali,ker razmišljamo o :nosecka:.zato sem mogla jaz dat kri za hormone.

hm,....mogoče je pa vg.krvavitev.:ups:samo veš kaj opažam,da se zadnje čase me punce preveč na to vg.zanašamo in ko dobimo :hudicek:,..prec ah mogoče je pa vgnez.krv.:zmeden::bravo:
jaz mislim,da ta vg.krvavitev sploh ni nujna pri večini primerov.pri enih je pri veliki večini pa je ni.

če te pa skrbi pa se le naroči vsaj za pogovor z G.

mogoče ti druge kaj več napišejo.naja 78

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nasvet
9.5.2005 7:52:36   
Maša26
Hm..seveda so lahko zbegani hormoni, ampak ali si mogoče pomislila na :nosecka:? Saj ne da bi vzbujala lažno upanje, ampak za nekaj takih primerov sem pa že slišala, ko je bila na začetku :nosecka: še šibka M oziroma krvavitev..

Kaj pa če bi se posvetovala s svojim G? Sploh če imaš že dva meseca tako..

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nasvet
9.5.2005 7:57:08   
simi73
Kris, moja prijateljica je tud imela take probleme. Pa ji je zdravnica rekla, da so se ji hormoni zmešal. Imela je :hudicek:, celo neredne (zdravnica rekla, da zarad velike količine antibiotikov zaradi angin), pa zredila se je za dve kili, potem pa brez vednosti, da je :nosecka: v osmem mesecu rodila!! Mal je sicer sumila, pa ni šla do G, pa tud testa ni delala, potem pa šok ob rojstvu sina, ki pa je bil hvalabogu zdrav!
Upam, da se teb ciklus krajša zarad :modri::roza:.
Lp, Simi:rozica:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nasvet
9.5.2005 8:04:29   
Kris
Hvala.

Zredila se nisem, M:hudicek: imam redno, le da so se ciklusi skrajšali. Lahko, da so hormoni.

Ne morem verjeti, da sem imela M:hudicek: samo dober dan. Ponavadi imam tako, da mi dva dni kar teče, potem je 3 dni šibkejša.

Pomislila sem na vgnzd. krvavitev, zato sem opravila test bc in se je prikazala le ena dobra črtica. Druga se ni prikazala, le videlo se je kje naj bi bila.

Verjetno nisem :nosecka:, me pa skrbi ta ciklus. Kaj če so hormoni podivjali in bom še težje zanosila!

Katastrofa.

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nasvet
9.5.2005 8:15:25   
Kris
Punce,

alli je mogoče, da slabost čutiš ponoči. Včeraj mi je bilo tako slabo, da sem mislila, da bom umrla. Slabost me celo ponoči zbudila. Sem vstala in spila en kozarec vode, nato zaspala. Še danes jo čisto malo čutim.

Je to lahko eden od znakov?!

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nasvet
9.5.2005 9:01:14   
girly
znaki so vedno in povsod, če jih iščemo. jst ti predlagam, da se ne obremenjuješ preveč, počakaš na M in če je ne bo narediš test. ker znaki so zelo nezanesljivi, jst sm tud mela polno znakov, pa nism :nosecka:. zdej pa sploh ne mislim več na to. ko bo čas, bom tud jst :nosecka: in takrat bom zelo vesela :)-. svetujem ti enako

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?