|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZAKAJ NE ZANOSIM?
10.5.2005 21:06:10   
SANČI*
POZDRAVLJENE!

stara sem 27 let pa v drugo nikakor ne zanosim. imam že otroka starega 8 let pa je bilo prvič vse ok.
imela sem laporo in histero pa je rekel dr. čuk v trbovljah da je vse ok odstranil mi je male cistice in rekel da imam polisistične jajčnike. nak povem da nekaj let sploh nisem imela menstruacije po laporo jo pa imam redno na 32 dni.
moja g. mi je predpisala klomifen za 3 mesece pa ni bilo nič le to smo dosegli da imam svoje redne menstruacije.
sedaj me je napotila pa naprej v lj k dr. drobniču na pregled da bo on povedal. moj je naredil tudi spermiogram sam se nič ne spoznam a mogoče kera ve kaj pomeni gibljivostje 0,45 , na mestu gibljive semenčice 0,05 ,negibljive 0,30 , koncentracija 120, število 744, normalnih je 0,44 , nenormalnih nepravilnih pa 0,56. kaj vse to pomeni.
kaj mislite da bo delal v lj z mano? moja g pravi da verjetno IUI kako dolgo po pregledu pa čakaš na to.
kako dolgo traja prvi pregled pri drobniču in kaj vse dela.
upam da nas bo čimveč čimprej videlo:modri::roza:
lepo se imejte in upam da nisem preveč zatežila sam velik me zanima.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZAKAJ NE ZANOSIM?
10.5.2005 22:07:58   
Gina
Sanči, ne znam ti odgovorit, ampak če se je zdaj začelo premikat, če boš dala skozi preiskave, boš gotovo slej ko prej zanosila. Le pogumno, boš videla, da bo. Samo da gredo stvari naprej. Z vsako preiskavo si bliže:duda:. Držim pesti zate.

(odgovor članu SANČI*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZAKAJ NE ZANOSIM?
11.5.2005 7:41:19   
aljča
Dobro jutro!

Vse tako kaže da si ena ki spada k nam.Tud jaz imam iste probleme oz.sem jih imela.Če ti po pravici povem se ti lahko zgodi to, da te čaka še kakšno slikanje maternice in jajcevodov pa mogoče še kakšna laparoskopija zaradi diagnoze ki jo imaš PCO.Korak naprej je IUI-inseminacija,če pa se bo zdravniku zdelo, da gre za samo izgubljeni čas, ki teče ti lahko svetuje in te da na seznam za IVF(umetno oploditev).Za tabo je že nekaj let truda v drugo zanositi tako, da si že v tem avtomatsko da boš šla na umetno.Jaz sem po devetih letih prilezla do zadnje inseminacije,če tudi ta ne porata pa grem drugi mesec že na IVF.
Držim pesti zate in če te še kaj zanima mi piši v nabiralnik.
Čao Alja:metulj::metulj:

(odgovor članu SANČI*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZAKAJ NE ZANOSIM?
11.5.2005 9:26:17   
girly
ojla sanči

jst ti lahko samo povem, da so une številke procenti. 744 je vseh od tega torej ime tvoj 44 % normalnih, 56 % nenormalnih, gibljivih jih je 45 %, na mestu gibljivih 0,5%, negibljivih 30 %.

po mojem to niso lih najboljše številke :zmeden2: glede na to, da jih je več kot polovica nepravilnih in velik procent negibljivih

ti bojo pa druge mogoče bolj natančno povedale
srečno :rozica:

(odgovor članu SANČI*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZAKAJ NE ZANOSIM?
11.5.2005 9:31:39   
enaena
poglej si tale link ..
http://www.neplodnost.info/forum/viewtopic.php?t=102&view=next

vso srečo, enaena

(odgovor članu SANČI*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




vrednost ideje
nada56

Koliko stane podjetniška ideja s smernicami in predpripravo za poslovni načrt?

manj kot 100 eur (18%)

od 100 do 250 eur (18%)

od 250 do 500 eur (18%)

več kot 500 eur (45%)


Število vseh glasov: 11

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!