|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5 dni po zaostanku, tester še vedno -
19.5.2009 7:26:12   
Anonimen
Živjo,
ali je možno, da pri rednih menstrualnih ciklih (26-28 dni) tester na 33. dan (v primeru nosečnosti, seveda) še vedno ne pokaže user posted image user posted image
Če je uspelo, je bilo to z veliko verjetnostjo 10.5. Je to za tester še prekmalu? Ima katera podobno izkušnjo?
Če ne bi imela user posted image tako točne, sploh ne bi podvomila. Zdaj pa me bega, ker povsod piše, da so testerji zanesljivi že 1 dan po izostanku menstruacija bla bla bla, realno pa se mi ne zdi, da bi bilo pri pozni ovulaciji to sploh mogoče.
Hvala za vaše izkušnje.
A.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 19.5.2009 22:30:03 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5 dni po, tester še vedno -
19.5.2009 7:42:16   
patella
10 - 14 dni po ovulaciji lahko test že pokaže +! Ponovi test v nekaj dneh....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5 dni po, tester še vedno -
19.5.2009 15:16:09   
Taddy78
Sama zaradi prevelikih pričakovanj (bila sem 100%, da bom v febr. zanosila) en mesec sploh nisem dobila M, naslednji mesec pa točno na dan, kot da bi tudi prejšnji mesec bila.

Če sem prav razumela, ti že 5 dni zaostaja?

(odgovor članu patella)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5 dni po, tester še vedno -
19.5.2009 15:45:30   
mausikaa
boš morala počakati še par dni, k dnevu ko naj bi imela ovulacijo si prištej vsaj 14 dni! držim pesti, da bo takrat en velik velik plus

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5 dni po, tester še vedno -
19.5.2009 16:20:36   
Anonimen
Ponovi test čez 4 dni.
Tudi meni zaostaja 4 dni, test je bil negativen.

(odgovor članu mausikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5 dni po, tester še vedno -
19.5.2009 18:23:03   
ljupka
Jaz sem imela user posted image 1.4.,kar je že zelo dolgo nazaj.To pomeni ,da mi zamuja 16 dni.Delala teste vsi do sedaj negativni.Klicala sem G mi je rekla,da naj počakam do 1.6.,če do takrat ne bo nič naj pridem na pregled.Vse je možno ,lahko je test pozitiven,šele po enem mesecu,tako mi je rekla G.
Na forumih sem iskala takšne primere in sem najdla ,ko so ženski vsi testi pokazali negativno,na ultrazvoku je pa pokazalo da je že 10 tednov noseča,tako,da je vse mogoče.Čeprav je tebi šele peti dan počakaj pa boš videla kaj bo.
Jaz imam vse znake,vri se mi,sem omotična,slabo mi je ,boli me spodnji del trebuha,dojke so mi nabrekle,žile so postale zelo vidne povečan in potemnjen kolobar.Toda testi so negativni,res ne vem kako je to mogoče,toda če je reklaG,da je ji verjamem.Ampak drug teden bom kar šla k njej ne bom čakala 1.6.,ker ne zdržim več.
Anonimna kako se pa ti počutiš,imaš kakšne znake?Ne ostane nam nič drugega kakor čakanje.
Lep pozdrav pa vso srečo ti želim.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5 dni po, tester še vedno -
19.5.2009 18:48:48   
zebra
Jaz tudi imam cikluse zelo redne , vedno na 26 dni kot ura, in o je vedno 12 dan, tudi s testerji preizkušeno, pa itak me pika v enem od jajčnikov ob o,....tako da je ziher....

Pa se mi je že tudi zgodilo, da je zamujala 8 dni, pa sem delala vsak dan test, pa je bil vsak drugi+user posted image user posted image , no na koncu sem imela ss, in se je torej vsipalo po 8 dneh zamujanja....user posted image

Tako da nam se včasih zgodi da nam jo tako zagodejo tam zgorajuser posted image

Upam da bo vama Anonimna in Ljubka uspelo in bouser posted image  ostalo ter bota imele zdraveuser posted image

Mi ga delamo že 15 krog, pa vedno točno na o user posted image pa seveda tudi prej in pouser posted image  o . Pa ne rata in ne ratauser posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 5 dni po, tester še vedno -
19.5.2009 19:46:50   
Anonimen
Pol ure po zastavljenem vprašanju se mi je ulila user posted image . Je pa psiha res ena zanimiva zadeva - dejansko se lahko do te mere prepričaš, da si user posted image , da imaš zraven vse znake! Jaz sem bila 99% user posted image Gremo v novi krog user posted image . Vam pa vsem hvala za odgovore in srečno vsem, ki se še trudite.

(odgovor članu zebra)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 5 dni po, tester še vedno -
22.6.2009 10:16:19   
julij82
hja, jaz sem na istem, s to razliko da čakam M, pa - imam na testu že drugič....
blahhhh tole čakanje mi ni prav nič všeč, ko bi vsaj se nekaj izcimilo iz tega, plusek al pa M da grem v naslednji krog...
a ni zanimivo, ko se le odločiš, da boš začel delati na novemu članu, ti pa M zataji in je kr ni in ni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?