|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pesmica - naslov?
29.5.2009 18:07:46   
rova
Živ!
Pesmica gre nekako takole

Gašper dela novo ladjo,
novo ladjo prav zares,
na vrveh pa belo jadro,
za lupino hrastov les...

A je mogoče komu pesem znana? Če je, mi naj prosim pošlje besedilo in naslov. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pesmica - naslov?
30.5.2009 20:33:53   
clara23
Hmmm..meni je znana..ampak se trenutno ne spomnim kako že greuser posted image . Bom čez noč malo pomislilauser posted image .

(odgovor članu rova)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pesmica - naslov?
31.5.2009 10:18:07   
clara23
Naslov pesmi je LADJA, napisal pa jo je Kajetan Kovič..gre pa takole:

Gašper dela novo ladjo,
novo ladjo prav zares,
na vrveh bo belo jadro,
za ogrodje hrastov les.

To bo imenitna ladja,
Gašper pa bo kapitan,
z belo ladjo bo odjadral
na široki ocean.

Jadral bo po južnih morjih,
šel na severni tečaj.
Mama bo doma skrbela:
"Kaj, če ga ne bo nazaj?

Dolga leta nič ne piše,
kdo ve, kje se je zgubil!
Morda na viharnem morju
se je z ladjo potopil."

Toda nekega večera
ladja bo prišla v pristan,
z ladje stopi in objame
mamo Gašper-kapitan.

Tak mornar sanjari mali,
ko si ladjico gradi,
belo ladjo, ki bo kmalu
plula po Ljubljanici.


(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pesmica - naslov?
31.5.2009 13:44:30   
rova
Ja za tole pesmico sem pa res vesela. Sedaj mi je lažje pripraviti točke za prireditev. Hvala ti in uživaj.

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pesmica - naslov?
31.5.2009 16:27:55   
clara23
Ni za kejuser posted image .
Meni je tudi pesmica zelo všečuser posted image . Ampak sem morala malo v pesmarico pogledat, ker se zadnjih dveh kitic vseeno nisem mogla spomnituser posted image . Mi je pa pesmica ljubša brez zadnje kitice..mi nekako ne paše zraven.

Kakšno prireditev pa pripravljaš??

(odgovor članu rova)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pesmica - naslov?
31.5.2009 21:01:46   
rova
Delam v 1. razredu - je kombinacija 1. in 2. razred kot vzgojiteljica na podružnici. Tko, da jih moram naučit za zaključno prireditev nekaj  pesmic, plesov in igrico. No sej večino točk že znamo, le še tale pesmica mi je manjkala in sem se je spomnila še iz mojega otroštva, a seveda samo 1.kitico. 

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?