|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako določiti 1. dan menstruacije?
22.6.2009 19:53:47   
*vrtnica*
Pozdravljeni! Prosim, če mi lahko katera pomaga določiti 1. dan menstruacije. Odkar ne jem več kontracepcijskih tablet (od decembra) imam neredne menstruacije (26 - 45 dni). Poleg tega se mi menstruacija pojavi (rahel roza izcedek), potem tri, štiri dni nič, potem spet rahel rjav ali roza izcedek, pa spet nekaj dni nič, tako nekako 8 dni od prvega roza izcedka se potem pa vlijeuser posted image . Kdaj naj štejem za prvi dan ciklusa (menstruacije)? Ko sem jemala KT sem imela zmeraj redne M. Z dragim delava na user posted image , zato bi rada vedela, kako naj si računam ciklus in seveda plodne dneve... Hvala za odgovore. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako določiti 1. dan menstruacije?
22.6.2009 20:26:56   
divans1
Za prvi dan menstruacije štej od tistega dne, ko se vlije kri.

(odgovor članu *vrtnica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako določiti 1. dan menstruacije?
29.6.2009 15:49:04   
anajan
Za 1. dan menstruacije se šteje tisti, ko prvič opaziš svežo kri.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako določiti 1. dan menstruacije?
29.6.2009 18:14:20   
Katjusa
jst imam podobno za prvi dan štejem dan, ko se vlije....

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako določiti 1. dan menstruacije?
29.6.2009 18:53:23   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Za prvi dan menstruacije štej od tistega dne, ko se vlije kri.


Se strinjam - tiste vmesne krvavitve niso M.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako določiti 1. dan menstruacije?
29.6.2009 23:49:23   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: *vrtnica*

Pozdravljeni! Prosim, če mi lahko katera pomaga določiti 1. dan menstruacije. Odkar ne jem več kontracepcijskih tablet (od decembra) imam neredne menstruacije (26 - 45 dni). Poleg tega se mi menstruacija pojavi (rahel roza izcedek), potem tri, štiri dni nič, potem spet rahel rjav ali roza izcedek, pa spet nekaj dni nič, tako nekako 8 dni od prvega roza izcedka se potem pa vlijeuser posted image . Kdaj naj štejem za prvi dan ciklusa (menstruacije)? Ko sem jemala KT sem imela zmeraj redne M. Z dragim delava na user posted image , zato bi rada vedela, kako naj si računam ciklus in seveda plodne dneve... Hvala za odgovore. 


ko je kri....

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu *vrtnica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Teh 9 stavkov NE recite paru, ki (še) nima...
Prikrita sporočila v teh najpogostejših stavkih, ki jih sprejemajo pari brez otrok, povsem spregledajo občutke strahu, d...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?