|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje je moj otroček?
8.7.2009 13:29:31   
Anonimen
Zmedena sem in strašno žalostna. Spet. Šele zdaj, nekaj tednov me muči to vprašanje, ne vem zakaj komaj zdaj...
Pred 2 letoma sem imela ss v drugem trimesečju. Bil je fantek. Vsa grozota se je odvijala v bolnišnici Murska Sobota. Nihče me ni vprašal, ali hočem otroka videti...morda je bolje tako, ne vem. Močno me razjedajo ta vprašanja. Sineka so zavili  in odnesli. Dobila sem histološki izvid, nikoli pa mi ni nihče povedal, kaj se je zgodilo s trupelcem mojega sinka?
Prosim vas, mi lahko kdo pove, kaj naredijo z trupelci? Slabo mi postane, če pomislim, da odvržejo v smeti????user posted image  Tiste, ki ste iz večjih mest imate verjetno več možnosti. Kaj pa naši angelčki, kje so njihova telesca?
Mislim, da bom kar umrla od žalosti...Spet se mi vse vrača v spomin.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje je moj otroček?
8.7.2009 13:42:44   
živa
user posted image

Žal ti ne morem pomagati z odgovorom, lahko pa ti povem, da jih zagotovo ne vržejo v smeti, ampak imajo posebne postopke za ravnanje s človeškim tkivom.

Drži se,

živa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje je moj otroček?
9.7.2009 7:06:30   
Anonimen
joj, kako zalostnouser posted image ...
kaj pa ce bi kar v porodnisnico poklicala pa vprasala? ce ti ni prehudo?
user posted image

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje je moj otroček?
9.7.2009 9:37:36   
Anonimen
Anonimna tudi sama sem imela IMN v 8t nosečnosti, in prav tako se sama sprašujem kje je moj otroček. Tudi meni ni nihče povedal kam jih dajo, za njih je to lahko le tkivo, kos mesa ki so mi ga odrezali, a zame je bil to moj otrok, majhen ali velik, imel je dušo in srce in nikoli nebo pozabljen.
Čez vse to je moral tudi moj ta-večji sinek in zdaj sprašuje kako to da njemu ne  gremo prižgat svečke, tudi on me sprašuje kje je - tudi jaz bi rada vedela KJE SO TI OTROČKI.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje je moj otroček?
10.7.2009 10:36:01   
Ana009
Kako zalostno!!

Jaz bi tudi povprasala v porodnisnico, ce bos imela pogum.
Ali pa ce se obrnes na Solzice tam ti bodo gotovo znali pomagat!

Srecno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje je moj otroček?
10.7.2009 11:24:05   
katka11
user posted image
mogoce bi vprasale  na  med.over.net, na forumu kjer odgovarja porodnicar, mislim, da bi moral to vedeti tudi ginekolog, mogoce dr. Pusenjak.

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje je moj otroček?
20.7.2009 11:21:00   
s@nny
Oj,

Jaz se tud to vsak dan sprašujem.
Pri prvem SS sem klicala v bolnišnico če bi lahko prišla po slika z ultrazvoka.
Sestra mi je samo govorila naj to pozabim vse in naj neham mislit na to in da dajo
vse v uničenje ali v arhiv-sem že pozabila od stresa.
Evo zdej sem imela spet SS in sedaj me to še bol muči.
Se sploh ne upam uprašat ker te vsi zatrejo, da moraš pozabit in da se naj ne obremenjujem.
Ful me jezi, ker te noben ne razume. Vsi mislijo kaj kompliciraš, saj to ni nič tazga.
Drugače se hvala bogu zaenkrat dobro držim.

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje je moj otroček?
20.7.2009 11:42:34   
spelka12
Jaz sem rodila v 21t in so mi trupelca pokazali in vprašali, a želimo sami poskrbeti za kak pogreb, a oni poskrbijo za to. Odločila sva se za drugo možnosti in vprašala, kaj bodo naredili z njima. Trupelca so najprej poslali na obdukcijo in nato upepelili. Kam natanko gredo potem ne vem, ampak na ljubljanskih Žalah obstaja Park ...... (jao pozabila ime, mislim da je park zvončkov) kamor se gredo lahko taki kot smo mi poslovit od naših user posted image . Rodila pa sem na Jesenicah. Ti kar pokliči v porodnišnico, sigurno ti bodo povedali kaj in kako. Da pa ti ga niso dovolili videti, to je pa ena velika svinj..... Meni je ravno to pomagalo hitreje preboleti izgubo. Žal mi je za vse vas in vaše zgodbe user posted image user posted image

(odgovor članu s@nny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?