|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bančni izpiski
8.7.2009 21:47:15   
katjuša97

Že kar nekajkrat sem dala vlogo za socialnno pomoč, danes pa so mi prvič povedali, da moram prinesti tudi bančne izpiske zase in za vse družinske člane. user posted image Zanima me od kdaj velja ta odločba in kakšna je pravna podlaga. kaj pa varstvo osebnih podatkovuser posted image . je pri tudi potrebno priložiti izpiske?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bančni izpiski
8.7.2009 21:53:52   
lotoska
Kako misliš varstvo osebnih podatkov?

(odgovor članu katjuša97)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bančni izpiski
8.7.2009 21:56:47   
Kerensa*
To velja že dolgo časa.

Kar se pa tiče ZVOP, pa nimam pojma, kako je dejansko, ampak moje mišljenje... Glede na to, da je v igri DSP (torej finančna ugodnost zate, s strani države), se mi zdi logično, da vsaj nekako dokažeš, da nimaš prihodkov. DSP je namreč namenjena za takšne. Denarja, prejetega na črno, se tako ali tako s papirji ne da dokazati, tako, da se tukaj dokazuje vsaj uradno prejet denar, ki se nakazuje na TRR. In na TRR izpisku ni nič takšnega, kar bi v tem primeru ZVOP smatral kot kršenje pravic. Če želiš uveljavljati eno možnost (DSP), moraš prinestii dokazilo (TRR). DSP namreč ni pravica, ampak možnost. Če bi bila pravica, bi morala biti za vse in potem bi bil TRR sporen. Po mojem. Pred izkoriščanjem davkoplačevalskega denarja pa se je treba na nek način zaščititi. Vsaj na enega, no. Kajti drugače je najmanjši problem na črno zaslužen denar položiti na anonimen švicarski račun in denar z njega dvigovati npr. preko Eurocarda. Potem imaš lahko milijone, pa boš še vedno prejemal DSP, ker si v Sloveniji uradno revež. Ko boš šel pa na bankomat dvigovat DSP, se boš pa pripeljal z Mercedesom. user posted image

(odgovor članu katjuša97)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bančni izpiski
8.7.2009 22:11:30   
katjuša97
saj ni problem, da bi imel kdo kaj skrivat, samo  malo smešno se mi zdi, da potem vsi vejo kje si kupoval, koliko si zapravil (če plačuješ s kartico), sicer pa imajo tako ali tako številke ttr pa bi lahko sami pogledal stannje na njem.... ja ja saj vem pooblastila in  zaščita pred zlorabo

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bančni izpiski
8.7.2009 22:15:18   
Kerensa*
Nakupov in podobnega ti ni potrebno prikazovati. Lahko greš na matično banko in zahtevaš izpisek, na katerem so prikazani samo prilivi, torej nakazila), odlivi (torej dvigi in plačila s kartico) pa ne.

(odgovor članu katjuša97)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?