|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stol za pisalno mizo
11.8.2009 19:51:45   
*jelka*
mi imamo prvošolko in zanima me kateri stol je primeren za pisalno mizo,ali tisti na kolesih ali ti klasični.

_____________________________

Jana rojena 28.11.2008,Lucija 11.09.2003
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stol za pisalno mizo
11.8.2009 20:19:03   
blaža
če kupiš z kolesci, glej, da imajo bremze - tiste zatiče, da se ne vozi gor pa dol.

Naš jih namreč nima in tamali je bolj lahke sorte, pa ko se da k mizi, skozi leze nazaj z stolom. Pol sem mu pa en papirček zakačla, da ga ne odriva od mize.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu *jelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stol za pisalno mizo
11.8.2009 21:54:15   
Splišni
Naš ima najcenejšega pisarniškega (na kolesih), kar se ga je dalo dobiti (mislim, da sem ga v Dipu kupila) in je super. Zdaj ga ima 3. leto, se mi zdi. Se pa nič ne vozi, mogoče zato, ker ima tepih spodaj.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stol za pisalno mizo
12.8.2009 8:23:40   
bori2
Verjetno je pomembno da se da fiksirat koleščka, pa nas so v šoli opozorili, da otroci nekje do 4. razreda ne morejo uporabljati "odrasle" mize in nam priporočili nižje, otroške mize, oziroma pobršino kjer otrok s koleniin komolci tvori prave kote.
Moja je vse šolske stveri pisala kar na ikeinem mamutu, pa še letos bo, če bo po planu,...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?