|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mala materialistka
11.11.2009 19:11:31   
zinkazi
Dogovorite se za eno igračko na mesec ali na 14 dni. določita maksimalno vrednost, če je ceneje potem je še bolje.

_____________________________


Otroško srce je zaklad


(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: mala materialistka
11.11.2009 21:11:32   
roberta

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

"ja kaj pa vecerje??? a nisi nic skuhala?????"
sem rekla:NE, ker mi je zmanjkalo denarja zaradi igrace. pol sta se vsa zalostna sprijaznila z jajckom na oko.
in od takrat ni vec problema.



good one user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: mala materialistka
18.11.2009 6:55:36   
VERONICA
Jaz sem pri svojih otrokih opazila da je zelo pomembno ne preveč novega kupovat. Ena igrača pomeni super zadovoljstvo, še ena igrača ali dve v kratkem intervalu pa jme že sprašujejo kdaj bom spet kqj novega prinesla.
Za žepnino pa ne vem koliko se otroci res z njo učijo šparati. Za nekatere se mi zdi da se prej naučijo redno kaj zapraviti.
Ne vem, meni je pomembno da otroci spoštujejo in pazijo tisto kar imajo. Ah saj igrače niti niso tako pomembne, gre se za uporabi in odvrzi sistem kateri je vse več okoli nas in vse bol velja tudi za nematerijalne stvari...


(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenička
Ines_L

Kdaj ste žačele odvajati svoje malčke od pleničke?

pred 1. letom (13%)

med 12. in 18, mesecem (21%)

po 18 mesecu (66%)


Število vseh glasov: 47

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!