|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bosna
5.1.2010 8:23:30   
viv_
Ali ima kdo kaj izkušenj s kampi po Bosni?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bosna
5.1.2010 20:37:50   
gita10
Jaz sem veliko po Bosni pa če po pravici povem se mi zdi, da sem videla samo en kamp malo pred Mostarjem iz smeri sarajeva- pa še to nisem sigurna.
Lahko pa ti dam naslov enega dobrega penziona v Mostarju kjer jaz vedno prespim.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bosna
6.1.2010 8:51:40   
viv_
Oj,

kampov je kar nekaj, v Sarajevu je velik na Ilidži, pri Mostraju je na Izvoru Bune, tudi po notranjosti so, na Plivskem jezeru...

Samo me zanima če je kdo kampiral tam in kakšne so kaj izkušnje...

Hvala vseeno!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bosna
6.1.2010 17:35:13   
citrončica
Kampirala sva lani, 2009, junija,
prvi kamp Kamp Una ob reki, blizu Banja luke, super,
drugi malo pred Travnikom, še ni uradno obratoval, so naju vseeno z veseljem sprejeli,
v Sarajevu sva šla v apartma zaradi avta-oldtimer...,
nato sva spala pred Mostarjem v enem bolj novem kampu Wimbeldon ali nekaj takega, pa še na obali v Neumu, vsi kampi čist super..., le v Neumu sva se nasmejala, saj sva prostor delila s purani..., katere sva seveda zjutraj šele opazila :-),
dobre izkušnje imava...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bosna
6.1.2010 17:56:16   
viv_
Citrončica super, hvala... ali lahko malo bolj podrobno napišeš pot prosim in kaj sta pogledala...



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bosna
6.1.2010 19:49:45   
citrončica
Direktno do Banja luke na čevape, nato v kamp Una, ustavljala sva se ob vodi- moj je ribič, pa tudi meni je bilo full lepo,
potem kanjon reke Vrbas, Jajce, Travnik- zelo zelo lepo mestece, posebej rečica ki skozenj teče-vredno ogleda!!,
nato izvir reke Bosne, pa Sarajevo-Baščaršijo popoldan, zvečer in zjutraj :-),
potem Most na Drini, Sutjeska, Mostar,
Kravice- mini Plitvice-čudovito!!,
Neretva do porušenega mostu v Jablanici in nazaj na obalo v Neum,
malo sem pred odhodom forume motoristov prebrala, kje so hodili, malo so mi povedali kolegi, nekaj sva našla sama- super, nepozabno, če bo sreča letos s prijatelji ponovivauser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bosna
6.1.2010 19:58:50   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Oj,

kampov je kar nekaj, v Sarajevu je velik na Ilidži, pri Mostraju je na Izvoru Bune, tudi po notranjosti so, na Plivskem jezeru...

Samo me zanima če je kdo kampiral tam in kakšne so kaj izkušnje...

Hvala vseeno!


Sorry ampak jaz nisem nič videla, moj mož pravi da to ni nič čudnega glede na to, da sem hoteler in vsak hotel pregledam natančno  od zunaj in znotraj- kje bi bil čas še za kampe. Bom naslednjič bolj pozorna.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bosna
7.1.2010 9:46:14   
uškinamama
Mi smo bili z avtodomom maja 2007 po bosni do črne gore in potem preko dalmacije nazaj (z rotavirusom user posted image )
V bosni mi je najbolj ostal v spominu ravno ta kamp pri izviru bune - dejansko parkiraš tik ob izviru (slapu) in par metrov od struge. Je pa res , da ni bila še sezona. Na drugi strani reke je gostišče/kopalnice, wc*-ji in še en ultra prijazen bosanc.

V Sarajevu smo prespali na Betaniji -golf club (veze).

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bosna
7.1.2010 10:58:44   
skuštrana
Mi smo bili v Bosni predlani in lani. Mostar si morate pogledat, to je itak stalnica, pa dolino Neretve. Predlani smo šli iz Črne gore preko Mostarja do Sarajeva, tam smo spali na Ilidži, samo ne v kampu, ker je bilo grdo vreme. V Sarajevu je ok it z otroci (predvidevam da boste z njimiuser posted image ) v Pionirsko dolino, full igral pa tak mini zoo, vstopnina pa ena marka, če se ne motim. Potem Vrelo Bosne ( to je na Ilidži), tam je full lepo, pa s kočijo se lahko vozite. Če te zanimajo muzeji in podobno lahko prosim moževega strica ( je napisal knjigo o Sarajevu, full veliko ve o njegovi zgodovini, nam je vse razkazal, pa še slovensko zna, ker je bila njegova žena slovenka) če bi vam bil kakšen dan vodič po Sarajevu, ker imaš res veliko za videt in je prav fajn če ti ga razkaže nekdo ki o tem veliko ve. Meni je bilo full zanimivo, sploh ko sem poslušala o vojni vihri iz prve roke ( sicer o tem neradi govorijo).
Potem smo si šli pogledat še Tunel spasa, ampak je bil zaprt.  Pa na Avazov neboder morate, gor se pelješ s panoramskim liftom in potem imaš full dober razgled. Na 34. katu je kafić, ki se vrti. Pa Skenderija....Od muzejev smo si pogledli Inat kuću, pa Tursko hišo, pa židovski muzej, ne vem mu imena iz glave, pa pravoslavno cerkev...V Sarajevu imaš res kaj videti, Baščaršija je pa itak zakonuser posted image
Okolico mi še nismo raziskali, enostavno ni bilo časa in možnosti.

Lani smo se pa peljali iz Splita preko Kupresa, tam je pa tudi full lepo. Divjina. Nikjer ničesar, samo narava...





_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bosna
19.1.2010 22:27:30   
voznikvozniku
Kar nekaj informacij o kampih v Bosni in Hercegovini imajo na spletni strani http://www.avtokampi.si

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bosna
8.8.2010 9:46:59   
viv_
Se javljam... skratka Bosna je fenomenalna... res je bilo lepo.

Pri Mostarju smo spali v Blagaju, v kampu Aganovac ob reki Buni. Majhen kamp, lastnik izredno prijazen, v kampu odlična atmosfera, res supre... Tako da smo tam ostali kar 4 dni, pogledali smo si Mostar, Blagaj - izvir Bune in Tekija-derviška hiša, šli smo se kopat na slapove Kravice - res lepo, pogledali smo si še Počitelj, nekropolo v Radmirju...

Iz Mostarja smo šli po nasvetu Garmina preko Veleža v Sarajevo... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... 30 km makadama... sicer čudovita pokrajina, ampak divje... V Sarajevu je bil mraz ko pes, tako da smo 2x prespali v kampu na Ilidži, šli en dan v mesto, en dan pa potem do izvira reke Bosne in potem preko Travnika do Jajca.

3 km naprej od Jajca so Plivska jezera, idilična pokrajina, zelo lepo urejen kamp, kjer smo potem še 3x prespali, si pogledali Jajce in okolico in šibnili proti domu.

Superuser posted image


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bosna
8.8.2010 10:13:59   
fickofacko
A ni reka UNA?user posted image

_____________________________

Če tvoj otrok slabo pleše, mu reci: »Slabo plešeš«, ne pa: »Pleši, ljubi, kakor je tebi všeč«.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bosna
8.8.2010 16:04:48   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: fickofacko

A ni reka UNA?user posted image


Buna je pritok user posted image

V Bosni je fora za pogledat še etno selo http://www.etno-selo.com/ , eno je tudi v Srbiji ( made by Kusturica).


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu fickofacko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bosna
12.8.2010 23:42:31   
voznikvozniku
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Se javljam... skratka Bosna je fenomenalna... res je bilo lepo.

Pri Mostarju smo spali v Blagaju, v kampu Aganovac ob reki Buni. Majhen kamp, lastnik izredno prijazen, v kampu odlična atmosfera, res supre... Tako da smo tam ostali kar 4 dni, pogledali smo si Mostar, Blagaj - izvir Bune in Tekija-derviška hiša, šli smo se kopat na slapove Kravice - res lepo, pogledali smo si še Počitelj, nekropolo v Radmirju...

Iz Mostarja smo šli po nasvetu Garmina preko Veleža v Sarajevo... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... 30 km makadama... sicer čudovita pokrajina, ampak divje... V Sarajevu je bil mraz ko pes, tako da smo 2x prespali v kampu na Ilidži, šli en dan v mesto, en dan pa potem do izvira reke Bosne in potem preko Travnika do Jajca.

3 km naprej od Jajca so Plivska jezera, idilična pokrajina, zelo lepo urejen kamp, kjer smo potem še 3x prespali, si pogledali Jajce in okolico in šibnili proti domu.

Superuser posted image



Smo veseli, da vam je bil kamp Aganovac tako všeč, tisti lastnik je g. Nedžad, ki lepo skrbi za kamp, predvsem pa je vedno vesel slovenskih gostov. Ima pa zanimiv cenik, ki predvideva da so samo pari v njegovem kampu (2 osebi, 4 osebe...)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bosna
13.8.2010 11:17:11   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: fickofacko

A ni reka UNA?user posted image


Ne, reka je Buna, največji sladkovodni izvir v Evropi - Bojda. Je kratka reka, pred Mostarjem se zlije v Neretvo.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu fickofacko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bosna
13.8.2010 11:19:36   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: voznikvozniku

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Se javljam... skratka Bosna je fenomenalna... res je bilo lepo.

Pri Mostarju smo spali v Blagaju, v kampu Aganovac ob reki Buni. Majhen kamp, lastnik izredno prijazen, v kampu odlična atmosfera, res supre... Tako da smo tam ostali kar 4 dni, pogledali smo si Mostar, Blagaj - izvir Bune in Tekija-derviška hiša, šli smo se kopat na slapove Kravice - res lepo, pogledali smo si še Počitelj, nekropolo v Radmirju...

Iz Mostarja smo šli po nasvetu Garmina preko Veleža v Sarajevo... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... 30 km makadama... sicer čudovita pokrajina, ampak divje... V Sarajevu je bil mraz ko pes, tako da smo 2x prespali v kampu na Ilidži, šli en dan v mesto, en dan pa potem do izvira reke Bosne in potem preko Travnika do Jajca.

3 km naprej od Jajca so Plivska jezera, idilična pokrajina, zelo lepo urejen kamp, kjer smo potem še 3x prespali, si pogledali Jajce in okolico in šibnili proti domu.

Superuser posted image



Smo veseli, da vam je bil kamp Aganovac tako všeč, tisti lastnik je g. Nedžad, ki lepo skrbi za kamp, predvsem pa je vedno vesel slovenskih gostov. Ima pa zanimiv cenik, ki predvideva da so samo pari v njegovem kampu (2 osebi, 4 osebe...)



Ja, z Nedžadom smo se super razumeli, tudi z njegovim očetom, ki nam je takoj, ko smo pričeli postavljat šotor prinesel hladno pivo - kuća časti user posted image  Potem nam je šel še v Blagaj iskat čevape za kosilo.

Nedžad je pa že organiziral, da bi šli gledat v Mostar skoke z mostu, da bi bili na čolno. Hoteli smo v petek zvečer, ko so skoki z baklami. Pa je potem zaradi nesreče vse odpadlo, razen nedeljske tekme.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?