|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Serviser Gorenje - Kranj in okolica
15.2.2010 9:11:59   
altati
Nujno potrebujem serviserja za Gorenje - pralni stroj v Kranju oz. okolici.
Pa ne me naslovit na Gorenjev uradni servis, ker smo tam prijavili okvaro že 5 dni nazaj, pa se nihče niti ne javi...oz. o njihovem odnosu raje ne bi...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Serviser Gorenje - Kranj in okolica
15.2.2010 9:36:57   
Katy78
Jaz sem že 2x klicala Gorenjev servis v KR in so serviserja obakrat poslali v roku 2 dni. Zgleda imaš res smolo. user posted image

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Serviser Gorenje - Kranj in okolica
15.2.2010 9:40:06   
altati
Katy78, ja dokler je to bilo tako, da si klical v Kr servis, so ga tudi meni takoj poslali. Zdaj imajo pa centralo v Velenju in sploh ne moreš več klicati v Kr. To je pa zdaj čist druga zgodba, katastrofa. Mi je ženska rekla, ko sem jo klicala 3.dan po prijavi okvare, da bi jo povprašala kdaj kdo pride, da če mi kaj ni všeč, naj kupim drugo znamko aparata. Bi me kmalu kap.....

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Serviser Gorenje - Kranj in okolica
15.2.2010 10:15:57   
Katy78
Uh, prijaznost na višku. user posted image  Dobro da vem za naslednjič.
Daj malo po rumenih straneh pobrskaj, sigurno najdeš kakšnega.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Serviser Gorenje - Kranj in okolica
15.2.2010 10:30:01   
ljupka
Jaz sem iz NM in že en teden kar sem prijavila okvaro,je rekla ženska,da nas o serviser poklical,ko bo imel časa !Sva šla v NM na njihiv sedeš,je bila spet ženska ,ki je rekla,da od lanskega septembra majo pač takšna pravila in je treba čakat!V NM sta tko samo dva ,eden je na bolniški,tako da bom lahko čakala cel mesec preden bo poklical,in še verjetno ne bo takoj prišel!
Tako da groza sm kr razočarana!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Serviser Gorenje - Kranj in okolica
15.2.2010 13:31:19   
altati
Pralni stroj popravljen, ampak o pooblaščenem servisu Gorenja  ni pa ne duha ne sluha.
Sem zjutraj brskala po netu in našla tel.štev.nekega servisa v Lj.
Čez pol ure je bil  serviser pri meni, z vsemi rezervnimi deli, pralni stroj pa v pol ure popravljen.

Gorenju sem pa napisala en konkreten mail o prijaznosti, odzivnosti in delu s strankami.
Nezaslišano kaj se gredo...do sedaj ni še nihče niti poklical...okvaro sva pa prijavila 5 dni nazaj.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Serviser Gorenje - Kranj in okolica
28.2.2010 4:02:55   
Ati3
Sigurno že prepozno, ampak si shranite link za naslednjič.

http://www.gorenje.si/support/servisna_mreza

lp

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Serviser Gorenje - Kranj in okolica
28.2.2010 11:15:01   
robinzon
Mene so iz kranjskega servisa takole natezali, sicer je že kar nekaj let od tega. Sem dobila drugega serviserja, na gorenjevega sem pozabila. Sta se dva oglasila po dveh tednih. Najprej pri sosedi, potem še pri nas. Jima lepo rečem hvala lepa fanta, kakšen teden zamujata, stroj je že popravljen. Sta bila tako nesramna in zahtevala denar za prevoz iz Kranja do nas, caa 2x5 km. Jima rečem halo, saj sta bila ravno pri sosedi. Ni nič zaleglo, na vsak način sta hotela denar za vožnjo. Ker jima nisem hotela plačat, sta rekla, da me bo podjetje tožilo. Sem skoraj od smeha dol padla, a gorenje za dvotedensko čakanje zaračunava :)

(odgovor članu Ati3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Serviser Gorenje - Kranj in okolica
1.3.2010 12:10:06   
altati

IZVIRNO SPOROČILO: Ati3

Sigurno že prepozno, ampak si shranite link za naslednjič.

http://www.gorenje.si/support/servisna_mreza

lp



hm...ta link poznam.
Ampak če dobro pogledaš, vidiš da je vsepovsod ista telefonska številka- centrala velenje.
S tem si težko karkoli pomagaš.
Saj tu sem naredila prijavo okvare, na katero ni bilo odziva.

No, saj na moj mail so se potem odzvali, se 1000x opravičili, blablabla....ampak pralni stroj ej bil že popravljen, njih pa ne bom več klicala.

(odgovor članu Ati3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?