|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko naj bi pojedel 3 tedne star dojenček???
11.7.2005 12:03:44   
*maja
Mene pa zanima, če katera ve koliko naj bi na en obrok pojedel približno 3 tedne star :duda:. Mi imamo še vedno probleme s težo, čeprav naša pupa na obrok poje približno 100 ml :(.
Je to mogoče premalo :zmeden2:?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Koliko naj bi pojedel 3 tedne star dojenček???
11.7.2005 12:22:19   
renata5
Tvoj malček naj bi pojedel 6 do 7 obrokov na dan
od 90 do 120 ml mleka.Eni več drugi manj.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Koliko naj bi pojedel 3 tedne star dojenček???
11.7.2005 12:25:03   
dory
Nas je pri treh tednih pojedu okol 100-120ml...na tri ure..pa je blo vec kot dovolj :)

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Koliko naj bi pojedel 3 tedne star dojenček???
11.7.2005 13:22:53   
Martina27
Moj pikec je pri treh tednih pojedel 120ml mleka na tri ure.Probaj mu dat mal več,saj boš vidla kako pa kaj po sprejel.Jaz mu vedno probam dat mal več,če vidim,da joka ko se napapama.Če mu je pa preveč,mi pa zbruha,tako da takoj vem kako in kaj.

Delaj po občutku,saj ne boš naredila nič narobe.;)


Lepo se cartajta:sloncek:

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Koliko naj bi pojedel 3 tedne star dojenček???
11.7.2005 15:37:35   
bobek05
Mi smo tudi imele probleme s hranjenjem (ker je imel zlatenico in je non stop samo spal) - in smo se prvi teden, ko smo prišli iz bolnice (oz. ko je bil star 2 tedna) zredili SAMO za 60g, potem pa smo šli na dodatek (tako je rekla patronažna :zmeden: ) in smo ga budili na 3-4 ure in se je potem naslednji teden zredil za 310g, pa spet niso bili zadovoljni, češ da je preveč :grrr: , baje da je normalno, da se zredijo okrog 250g na teden :zmeden: - jaz pa sem bila samo srečna, da je končno začel jesti... Mi tudi pojemo okrog 90-130 ml na obrok, včasih več včasih manj, pa vmes še pijemo Plantex čaj, ker noče več moje bradavice odkar ve, da obstaja flaška..

Tako, da ne se sekirat.. Jaz mislim, da pojesta čisto dovolj.. Kakšne probleme pa imate?? Se ji teža ne dviguje? Včasih :duda: rabijo nekaj časa, da zaštartajo, potem pa gre..

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Koliko naj bi pojedel 3 tedne star dojenček???
11.7.2005 19:55:59   
*maja
Ja v treh tednih se je zredila samo 50g :((, pa imam mleka več kot zadosti. Pa mi je pediater rekel naj si začnem svoje mleko pumpati in naj ji ga dajem po steklenički. Je pa problem v temu, da zelo poliva sploh ko je pri meni, po flaški je malo bolje, ampak gre ravno tako dosti mimo.
Zdaj je sicer dobila v 4 dneh gor približno 100g, ampak je še vedno premalo pridobila na teži.
Očitno je tole polivanje glavni problem. Bomo videli :zmeden2:.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?